Hygienický ruční napařovač hubí pomocí unikátní suché páry viry i bakterie a dezinfikuje oblečení i další předměty

Máte obavy, že si domů zanesete na svém oblečení viry nebo alergeny? Potřebujete rychle vyhladit a zbavit pachů látky, nebo dezinfikovat svůj outfit, klíče či kliku od dveří? Trpíte alergiemi způsobujícími dušnost a podráždění? Švýcarská značka Laurastar představuje svůj nejdostupnější přístroj IGGI, který v současné době ocení každá domácnost. Jedná se o hygienický ruční napařovač využívající patentovanou hygienickou suchou páru DMS k rychlému ošetření a dezinfekci oblečení i předmětů denní potřeby. Během několika vteřin se zbavíte mikroorganismů, které obtěžují váš život. Vědecké studie potvrdily, že DMS pára hubí 99,9 % virů a bakterií, a také 100 % roztočů.

Praha, 11. prosince 2020 – Švýcarský výrobce Laurastar specializující se na žehlicí a napařovací systémy představuje hygienický ruční napařovač Laurastar IGGI, využívající vysoký tlak speciální suché páry DMS (Dry Microfine Steam). IGGI, který lze použít stejně jednoduše jako sprej, během chvilky vyhladí, osvěží a zbaví pachů všechny látky. Unikátní pára DMS umí však mnohem víc – pomáhá udržovat v hygienické čistotě roušky, oblečení, polštáře, záclony, klíče, plyšové hračky i další předměty, na nichž se běžně udržují nežádoucí či dokonce nebezpečné mikroorganismy. Nejen po návratu domů z rizikového prostředí, ale také například po praní v pračce na krátký program nebo při nízké teplotě mohou na oblečení přežívat viry a bakterie až po dobu několika dní. Dezinfekční pára DMS je zničí během několika vteřin. Vědecké testy provedené nezávislou laboratoří potvrdily, že krátkodobé ošetření párou DMS eliminuje 99,9 % virů, bakterií a plísní včetně koronaviru, a také 100 % roztočů. DMS pára vypouštěná pod velmi vysokým tlakem 3,9 baru nejen důsledně dezinfikuje, ale látky, včetně těch nejjemnějších, také vyhladí, omladí a zanechá je příjemně nadýchané.

Od napařovačů, které jsou k dostání na trhu, se Laurastar IGGI liší parním bojlerem, který produkuje stejnou patentovanou DMS páru, jako žehlicí systémy této značky. DMS pára je suchá a její teplota je díky použití speciálního parního generátoru až 145 °C. Takto vytvořená pára neulpívá na textiliích ani je nezvlhčuje a tím zabraňuje opětovnému vzniku bakterií. Laurastar je v domácím Švýcarsku mimořádně populární značkou. Přibližně 40 % domácností využívá její žehlicí systém nebo parní generátor.

Snadné a rychlé použití 

Práce se hygienickým napařovačem Laurastar IGGI je velmi jednoduchá. S pomocí dodané lahvičky stačí naplnit nádrž přístroje, která pojme 0,8 dcl vody. Dvě a půl minuty po zapnutí dosáhne teplota páry 145 °C a IGGI je připraven na okamžité použití. Po jednom doplnění vydrží přístroj pracovat na plný výkon po dobu asi 7 minut, což poskytuje dostatek času na dezinfekci mnoha předmětů, látek či ošetření a vyhlazení 2 až 3 kompletních outfitů.

Hmotnost přístroje 1,08 kg a kompaktní rozměry 252,6 x 117,5 mm umožňují uživatelům, aby ho snadno přibalili na služební cestu nebo dovolenou. Pro tento účel je součástí balení také ochranný textilní obal. Laurastar IGGI je na trhu ve dvou atraktivních barevných provedeních – bílém a červeném. Jeho doporučená koncová cena je 5 490 Kč. 

Více informací: https://www.laurastar.cz/hygienic-steamer
Více obrázků ve vysokém rozlišení najdete zde: https://www.dropbox.com/sh/pvteat3a63wv00x/AAAU2XMoKRmFJEpj9FfPfF_fa?dl=0
Videa demonstrující funkci Laurastar IGGI:
https://youtu.be/ZGRb0aZD5TE
https://www.youtube.com/watch?v=J5aZNtddIX8&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=VO99W8Elc6w&feature=youtu.be

O značce Laurastar:

Značka Laurastar vznikla ve švýcarském Châtel-Saint-Denis nedaleko hranic s Francií v roce 1980. Malá firma postupně vyrostla ve specialistu na vývoj nejpokročilejších žehlicích systémů s globálním působením. V domácím Švýcarsku je natolik populární, že přibližně čtvrtina domácností má doma její parní generátor nebo systém a její tržní podíl dosahuje 40 %. 

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean, Devolo či Laurastar.