5 důvodů, proč si zamilujete outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro! Srdce sportovců virtuálního závodu Spartan Race si už získaly.

[Praha, 15. prosince 2020] – Našlapané outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro rozhodně nejsou jen tak nějaké chytré hodinky. Díky jejich vymakaným funkcím se zaručeně stanou vaším nejspolehlivějším parťákem! Pomůžou vám zdolat nástrahy outdoorových aktivit a společně překonávat osobní rekordy. Závodníci Spartan Race už bez nich neudělají ani krok.

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_OutdoorHodinky.jpg

Více než 100 tréninkových režimů pro zdolávání sportovních rekordů

Vůbec první outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro dokážou monitorovat více než 100 tréninkových režimů, jako je běh, chůže, jízda na kole a plavání. Na své si přijdou i vyznavači extrémních i zimních sportů včetně horolezectví, sjezdového lyžování nebo snowboardingu. Získáte přesné údaje o délce tréninku, spálených kaloriích, srdeční frekvenci, nastoupané vzdálenosti či sklonu sjezdovky. A co víc, jejich hlasový doprovod vás namotivuje a poskytne cenné rady, jak dosáhnout ještě lepších výsledků. 

Vylepšují životní styl díky nepřetržitému monitorování zdraví

Předvánoční stres? To zná asi každý z nás. HONOR Watch GS Pro jsou skvělý parťákem, který poradí, jak vylepšit duševní pohodu. Upozorní vás na nezdravé hodnoty týkající se stresu, spánku, hladiny kyslíku v krvi a srdeční frekvence a připomenou, jak docílíte zlepšení.

C:\Users\D84171~1\AppData\Local\Temp\Rar$DIa14064.2244\DSC00319.jpg

Výdrž baterie nenechá ve štychu ani zapomnětlivce

Zapomínáte dobíjet své technické vychytávky? S HONOR Watch GS Pro budete tento problém řešit minimálně. Jejich silná baterie totiž vydrží až 25 dní na jedno nabití! Tento bombastický prvek byl několikrát ověřen profesionály i běžnými uživateli. 

Designový kousek, který zvládne i ty nejextrémnější podmínky

HONOR Watch GS Pro jen tak nerozbijete! Jsou certifikovány 14 vojenskými testy MIL-STD-810G a ani silný úder, voda, písek, extrémní teploty nebo změna nadmořské výšky jim ciferník nepoškodí. Mimoto jsou lemovány nerezovou ocelí, která podtrhuje robustní, ale stylový vzhled vhodný na sport i do společnosti. 

Parťák pro zdolání nástrah outdoorového dobrodružství

Díky duálnímu satelitnímu systému se s hodinkami HONOR Wach GS Pro neztratíte ani v lesích nebo horách. Při zapnutí funkce GPS Route Back vás hodinky dovedou zpět k bodu startu po stejné nebo nejkratší cestě. Dlouhá výdrž baterie umožňuje ještě delší dobrodružství bez nutnosti dobíjení a v případě špatného počasí dostanete signál, abyste se uchýlili do bezpečí.
C:\Users\D84171~1\AppData\Local\Temp\Rar$DIa10180.37632\DSC03956.JPG

HONOR podpořil virtuální závod Spartan Race

HONOR se stal hrdým partnerem virtuálního závodu Spartan Race, Dolní Morava Spartan trifecta. Plán závodu v nejtěžší kategorii odpovídal skutečnému převýšení terénu krásné přírody Jeseníků a původně plánovanému závodu na Dolní Moravě. Do těla dostali nejen závodníci, ale i outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro!

Sportovci ze Spartan Race dali hodinkám HONOR Watch GS Pro pěkně zabrat! Při drsném a fyzicky náročném závodu byly hodinky spolehlivým parťákem, který sportovcům úspěšně asistoval po celou dobu závodu. Po doběhnutí si účastníci porovnali své ohromující výsledky a ocenili kvalitní a přesné funkce. Jejich srdce si hodinky rozhodně získaly. Bez HONOR Watch GS Pro už neudělají ani krok.
C:\Users\D84171~1\AppData\Local\Temp\Rar$DIa10180.31580\DSC00353.jpg

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk