Preciosa Lighting zvítězila v soutěži špičkových zaměstnavatelů. Uspěla díky letnímu vzdělávacímu kempu i zajímavé fotografii

(Praha, 15. prosince 2020) Společnost Preciosa Lighting si připsala významný úspěch v klání Czech Industry Challenge, které pomáhá proaktivním firmám budovat značku zaměstnavatele a podpořit zaměstnávání v českém průmyslu. Třicetičlenná porota rozhodla o tom, že Preciosa Lighting se nejlépe popasovala s podporou odborného vzdělávání dětí a mládeže díky uspořádání letního kempu pro mladé v Kamenickém Šenově.

Preciosa Lighting inspiruje nejenom neobvyklými luxusními svítidly slavícími úspěchy po celém světě. Pátý ročník studentského letního kempu spojil pracovní praxi a brigádu v jedno. Preciosa Lighting si mezi mladými zájemci o zaměstnání hledala zejména laboranty do laboratoře vývojového centra, pracovníky pro optimalizaci vybraných výrobních procesů, designéry světelných objektů, konstruktéry světelných objektů, projektové manažery a technology výroby.

„Každoročně díky letnímu kempu poznáme mnoho šikovných talentů, o nichž je dobré vědět do budoucna. Jako společnost propojující tradiční výrobu s nejmodernějšími technologiemi jim máme co nabídnout. A jsme rádi, že naši snahu nyní ocenila i porota Czech Industry Challenge. Vážíme si toho, že na pomyslném pódiu stojíme vedle průmyslových ikon, jakými jsou Škoda Transportation či Unipetrol,“ říká HR ředitel společnosti Preciosa Lighting Martin Hroch s tím, že se těší na další pokračování oblíbené akce v Křišťálovém údolí v příštím roce.

Preciosa Lighting se v Czech Industry Challenge zařadila mezi nejlepší i ve výzvě průmyslová fotografie – skupina I. V těsném závěsu za prvním Unipetrolem skončil snímek Igora Zacharova ukazující zabalené zboží ve skladu Preciosa Lighting ve výrobně v Kamenickém Šenově.

Fotografie letního kempu společnosti Preciosa Lighting jsou k dispozici ZDE.

Oceněný snímek si můžete prohlédnout ZDE.

O společnosti Preciosa

Preciosa Lighting, severočeská společnost s posláním rozvíjet cenné dědictví zpracování českého křišťálu prostřednictvím designových svítidel. Úspěch společnosti i celá její aktivita je založena na téměř třísetleté tradici a jedinečnosti křehkého umění sklářských mistrů v Křišťálovém údolí. V Preciose si cení tohoto odkazu minulosti a navazují na něj tvorbou inovativního osvětlení prověřeného časem. 

www.preciosalighting.com