TCL na veletrhu CES 2021 oznámilo uvedení Google TV pro nejlepší digitální obsah a jedinečné obrazové zážitky

[CES 2021/Praha]: 11. ledna 2021 – Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z hlavních hráčů na globálním poli odvětví výroby televizorů a společnost pro spotřební elektroniku, na veletrhu CES 2021 oznámila, že uvede na trh novou produktovou řadu televizorů TCL Google TV. Nová řada bude nejprve uvedena na trzích v U.S.A., další trhy po celém světě budou následovat. 

Televizory TCL Google TV budou kombinovat špičkové technologie obrazovek TCL, jako jsou především Mini-LED, 8K a QLED, s nabídkou zábavy, kterou nabízí platforma Google TV. Uživatelé tak získají snadno a jednoduše mnohem víc oblíbeného digitálního obsahu na nejnovějších TCL obrazovkách a to v ohromujícím rozlišení.

„Uvedení televizorů TCL Google TV posune naše partnerství s Googlem na vyšší úroveň,“ říká Kevin Wang, CEO společností TCL Industrial Holdings a TCL Electronics, a dodává: „Experience More. Zažij více. To je naším motivem pro letošní CES. Jsem si jist, že kombinace špičkových obrazovek s chytrým a volitelným digitálním obsahem poskytovaným platformou Google umožní lidem v roce 2021 po celém světě opravdu zažít mnohem více.“

„S radostí jsme přijali partnerství se společností TCL. Můžeme tak přinášet Google TV zákazníkům po celém světě. Google TV nabízí vstřícnější a uživatelsky příjemnější sledování televize a napomáhá uživatelům vyhledávat jejich oblíbený obsah,“ říká Shobana Radhakrishnanová, technická ředitelka Google TV.

TCL Google TV přináší společně filmy, zábavné pořady, živé přenosy a další televizní zábavu z celého světa napříč aplikacemi a typy předplacených služeb a každému uživateli organizuje a třídí jednotlivé programy a pořady do přehledného systému. Nabízí personalizované návrhy a uživatelé TCL televizorů tak můžou objevit zcela nové audiovizuální zážitky. Uživatelé také mohou zadat Googlu hlasovými příkazy pokyn pro vyhledání filmů a dalších pořadů a pokládat otázky a nacházet odpovědi, ale také ovládat propojená chytrá domácí zařízení. To vše na vlastní velké TCL televizi.

* Google TV a další související značky jsou ochranné známky společnosti Google LLC

O společnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Společnost byla založena v roce 1981.  Podle výzkumu OMDIA značka TCL zaujímá na základě prodejů za druhé čtvrtletí roku 2020 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky, od televizorů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.