Dynabook oznamuje dostupnost nových procesorů Intel Core vPRO 11. generace v noteboocích prémiové řady X

  • Nové procesory jsou k dispozici v nejnovějších zařízeních řady X: Portégé X30W-J, Portégé X30L-J a Portégé X40-J
  • Dynabook patří mezi první výrobce, kteří zařazují procesory Intel® Core™ vPro®11. generace s novou technologií do svých notebooků

12. ledna 2021, Neuss, Germany – Dynabook Europe GmbH oznamuje dostupnost nových procesorů Intel® Core™ vPro® 11. generace ve své prémiové řadě notebooků Portégé X. Oznámení se týká přístroje Portégé X30W-J – nejlehčího 13,3” konvertibilního zařízení na světě*, a také notebooků Portégé X30L-J a Portégé X40-J. Vlajková řada společnosti Dynabook bude i nadále vybavena špičkovými a nejnovějšími technologiemi společnosti Intel.

Po nedávném uvedení procesorů Intel® Core™ vPro® 11. generace na trh aktualizuje nyní dynabook svou řadu notebooků a uživatelům nabízí nejnovější funkce pro zvýšení výkonu a zabezpečení. Díky tomu jsou inovované přístroje vhodné pro moderní mobilní profesionály.

„S příchodem procesorů Intel® Core ™ vPro® 11. generace do našich prémiových notebooků nabízí řada Portégé X to nejlepší z oblasti mobilních počítačů,“ říká Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe GmbH. „Řada X kombinuje nyní elegantní provedení s nejvyšším dostupným výkonem, který nabízí procesory Intel. S naší nejkomplexnější modelovou řadou se neustále snažíme vycházet vstříc vyvíjejícím se potřebám moderních mobilních pracovníků.“

Včera společnost Dynabook Europe oznámila implementaci procesorů Intel® Core™ 11. generace do dalších klíčových zařízení – produktů Satellite Pro a Tecra.

Řada Portégé X s procesory Intel® Core™ vPro® 11. generace je nyní k dispozici. Další informace o řadě dynabook najdete na adrese https://cz.dynabook.com/generic/business-homepage/.

-ENDS-

* Podle průzkumu společnosti Dynabook Inc v kategorii 13,3” konvertibilních notebooků s procesory Intel Core 11. generace k datu 4.11.2020

Sledujte nás online

Navštivte naše webové stránky, kde najdete technické údaje a nejnovější informace o produktech. Další informace naleznete na našem blogu. Nebo se s námi spojte na našich sociálních médiích – LinkedIn.

O společnosti Dynabook Inc.

Dynabook Inc, dříve Toshiba Client Solutions Co. Ltd, je nyní ve 100 % vlastnictví společnosti Sharp Corporation. Dynabook Inc nadále těží z více než 30letých zkušeností a na trh dodává produkty a řešení nejvyšší kvality a spolehlivosti, která podporují naše partnery a zákazníky při dosahování jejich cílů. 
Další informace naleznete na adrese https://cz.dynabook.com/generic/business-homepage/.