Společnost TCL představuje na veletrhu CES 2021 nejnovější produkty v několika kategoriích – TV, audio, mobilní zařízení a chytré domácí spotřebiče

TCL neustává v inovacích a v rámci své strategie AI x IoT pro bohatší zážitky přináší spotřebitelům vzájemně propojené chytré domácí spotřebiče

[CES 2021]: 13. ledna 2021 – Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů na globálním trhu televizorů a přední společnost v oblasti spotřební elektroniky, opět potvrzuje své odhodlání učinit život chytřejším prostřednictvím inovativních technologií. 

Společnost TCL dnes na veletrhu CES 2021 představila v rámci své progresivní strategie AI x IoT své nejnovější televizory TCL Mini-LED, QLED a 4K HDR, audiozařízení a domácí spotřebiče.

Více informací o společnosti TCL na veletrhu CES 2021 naleznete na webu https://www.tcl.com/uk/en/ces2021.html.

Prémiové televizory Mini-LED, QLED a 4K HDR
Společnost TCL letos představuje několik nových modelů televizorů v řadách Mini-LED, QLED a 4K HDR, které vedle špičkových obrazových parametrů přinášejí komplexní škálu lifestylových funkcí pro nové generace uživatelů.

Pokud jde o Evropu, od konce prvního čtvrtletí roku 2021 bude mít TCL na trhu nejnovější televizor 4K Mini-LED, který pozvedne standardy sledování televize a hraní her na novou úroveň. Tento nový model je důležitým doplňkem trvalého závazku společnosti TCL k technologii obrazovek Mini-LED. 

Pokud jde o novou 4K QLED TV, bude k dispozici také nový model, který posune technologii Quantum Dot Display na novou úroveň, a nabídne vynikající hodnotu těm, kdo chtějí vysoce kvalitní interaktivní domácí zábavu jako součást propojeného a chytrého životního stylu. 

Pokud jde o 4K HDR TV, v první polovině letošního roku přijde TCL s novou 4K HDR TV s Dolby Vision a Dolby Atmos, která přinese ohromující, vysoce kvalitní a detailní zážitek, zejména dynamické vykreslení pohybu a pohlcující zvuk. 

Další podrobnosti budou zveřejněny během první poloviny roku 2021 při oficiálním uvedení těchto produktů na evropský trh. 

Vysoce výkonný zvuk
TCL také odhaluje svůj nový soundbar TS8132, který dokáže uspokojit poslechové požadavky každého uživatele a povýší domácí zábavu na novou úroveň. Soundbar TS8132 podporuje Dolby Atmos, využívá konfiguraci kanálů 3.1.2 a poskytuje maximální zvukový výkon 350 W. 

Přináší skvělý pohlcující zvukový zážitek s vylepšenou srozumitelností dialogů a řeči. Každý uživatel je součástí akce díky vyhrazenému středovému kanálu a působivým efektům ze dvou vertikálních kanálů a výkonného bezdrátového subwooferu.

TS8132 má integrovaný Chromecast a funguje také s oblíbenými hlasovými asistenty, včetně Google Assistant, Apple AirPlay a Amazon Alexa.

Zcela nová mobilní zařízení
Společnost TCL rovněž na veletrhu CES 2021 oznámila několik nových mobilních zařízení TCL napříč kategoriemi. Patří sem první komerčně dostupné brýle TCL Wearable Display, řada smartphonů TCL 20, první tablet TCL s inovativní technologií NXTPAPER, TCL TAB 10s, prémiová bezdrátová sluchátka MOVEAUDIO S600 a sledovač domácích mazlíčků MOVETRACK.

Společnost TCL, která využívá hluboce vertikálně integrovaného ekosystému TCL, také představila své nadcházející aktivity na poli spolupráce na více obrazovkách mezi vybranými smartphony řady TCL 20, tablety, televizory a PC.


Chytré domácí spotřebiče 

Klimatizace
Novou klimatizaci TCL Ocarina lze připojit k chytré televizi, telefonu a jakýmkoli kompatibilním zařízením prostřednictvím aplikace TCL Home nebo Google Assistant. Uživatelé mohou svou klimatizaci aktivovat a ovládat na dálku, což usnadňuje její zapnutí a vypnutí, nastavení intenzity a teploty.

Funkce Gentle Breeze klimatizace Ocarina rovněž zajišťuje proudění chladného vzduchu způsobem, který je přirozený, připomíná vánek a je komfortnější, zatímco antibakteriální funkce Deep Clean je pokročilou kombinací proplachování a sušení, u které je klinicky prokázáno, že odstraňuje většinu choroboplodných zárodků, prachu a znečišťujících látek. Rovněž automaticky čistí výparník – snižuje nároky na údržbu, šetří energii a zajišťuje, že vnitřní vzduch je vždy čerstvý.

Pračka
Nejnovější chytré pračky TCL X10 umožňují připojení k chytré domácnosti prostřednictvím aplikace TCL Home. Díky ovládání přes Wi-Fi jsou prací cykly plně přizpůsobitelné, včetně objemu a délky cyklu. Uživatelé zde najdou několik pracích programů s plným pokrytím různých druhů prádla. 

Pračka TCL X10 může také pomoci třídit praní pomocí předního a horního plnění. To umožňuje uživatelům prát dětské oblečení nebo drobné prádlo v horní jednotce a oblečení pro dospělé nebo větší prádlo ve spodní jednotce a dosáhnout tak čistšího a hygieničtějšího praní. Obě jednotky jsou vybaveny motorem s přímým pohonem a mohou pracovat samostatně nebo současně.

Díky připojení k Wi-Fi lze TCL X10 řídit na dálku pomocí aplikace TCL Home – pro ultra pohodlné ovládání v kteroukoli dobu a odkudkoli.

Chladnička
Nejnovější chladnička TCL C470 je vybavena 21,5palcovou chytrou LED obrazovkou navrženou tak, aby přinesla do kuchyně více zábavy. V chladničce jsou předinstalovány mediální zdroje, doporučené recepty, kreslicí plocha a další. C470 je také vybavena funkcí Power Cool, která dokáže ochladit nápoje za pouhých pět minut, a funkcí Power Freeze, která dokáže rychle zmrazit maso za 10 minut. Těsnění dveří C470 je rovněž vybaveno protiprachovou ochrannou vrstvou s antibakteriálním prostředkem. 

Čistička vzduchu
TCL Breeva A3 je nejnovější čistička vzduchu TCL se štítem „Breeva Shield“ tvořeným UV-C světlem a ionizátorem, které likvidují bakterie a vzdušné mikroby. Má také třístupňový filtrační systém pro odstraňování prachu, pylu, kouře a pachů zvířat ze vzduchu. Je určena k čištění vzduchu v prostorách do 32 metrů čtverečních a dokáže vyčistit až 270 metrů krychlových vzduchu za hodinu. Má také zabudované senzory kvality vzduchu. Režim spánku Ultra Quiet a funkce vypnutí displeje pomáhají uživatelům Breeva A3 v noci klidně spát.


Vysavač
TCL Robot Vacuum Cleaner je super tenký, 70 mm vysoký robotický vysavač, který dokáže pracovat pod většinou nábytku. Zvládne prahy místností o výšce přes 20 mm a nezasekne se, když narazí na tlustý koberec nebo malá vyvýšení. TCL Robot Vacuum Cleaner má také propracovaný senzorový systém, který zajišťuje chytrou čistou domácnost.

* Vzhled, funkce a dostupnost produktů se mohou v různých zemích / regionech lišit.

Sociální sítě: 

Webová stránka: https://www.tcl.com/uk/en.html

Facebook: https://www.facebook.com/TCLEurope

Twitter: https://twitter.com/TCL_Europe

Instagram: https://www.instagram.com/tcl_uk/

YouTube: https://www.youtube.com/user/TCLeuropemovies

O společnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Společnost byla založena v roce 1981.  Podle výzkumu OMDIA značka TCL zaujímá na základě prodejů za druhé čtvrtletí roku 2020 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky, od televizorů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.