QNAP představuje čtyřportové/dvouportové externí rozšiřující úložné karty SAS 12 Gb/s – přidávající podporu pro úložnou kapacitu až 4,6 PB

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 21. ledna 2021 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila rozšiřující úložnou kartu SAS QXP-1620S a QXP-820S. Po instalaci karet do zařízení QNAP NAS je mohou uživatelé připojit k úložným jednotkám TL SAS JBOD a rozšiřujícím jednotkám REXP k rozšíření celkové kapacity úložiště. Pomocí vysokorychlostních kabelů mini SAS HD lze sériově propojit větší počet rozšiřujících jednotek a rozšířit tak celkovou kapacitu úložiště až na 4,6 PB.

„Úložná řešení založená na SAS poskytují nízkou latenci, energetickou účinnost a možnosti úložiště optimalizované pro IOPS a jsou ideální pro vytváření vysoce spolehlivých prostředí IT pro virtualizaci, dozorování, velká data, úpravy videí a ukládání televizního vysílání. Instalací karty QXP-1620S nebo QXP-820S do zařízení NAS můžete upgradovat své prostředí IT, abyste mohli využívat vysoký výkon, vysokou dostupnost a spolehlivost SAS,“ uvedl Stanley Huang, produktový manažer společnosti QNAP.

Kartu QXP-1620S nebo QXP-820S lze flexibilně konfigurovat tak, aby vyhovovala různým aplikacím využití. Díky správě více cest nebo agregace spojů mezi NAS a rozšiřujícími jednotkami jsou zátěže přenosu dat efektivně vyváženy a uživatelé se mohou vyhnout přerušení systémových služeb a zabránit selhání zálohování.

Rozšiřující úložnou kartu QNAP QXP-1620S a QXP-820S SAS a podporované kabely lze zakoupit v Obchodu s příslušenstvím QNAP a u autorizovaných prodejců.

Další informace o produktech můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.

Minimální požadavky

Před zakoupením doplňků a příslušenství pro vaše zařízení NAS si vždy přečtěte seznam kompatibility.

OSQTSQuTS heroQES
Verze4.5.1h4.5.1K dispozici v 1. čtvrtletí 2021.