ASBIS CZ rozšiřuje servisní pokrytí na white-boxové servery

Mezinárodní distribuční společnost ASBIS, aktuálně disponující nejširší nabídkou tzv. white-box serverů na českém trhu, oznamuje rozšíření servisního pokrytí na všechny x86 servery. Nová služba opravy do druhého pracovního dne od nahlášení se vztahuje na záruční servis všech distribuovaných značek v České republice, tedy Asrock, Asus, Gigabyte, Intel, Supermicro a Tyan.  

ASBIS CZ, distributor s přidanou hodnotou, připravil pro své obchodní partnery příjemné překvapení v podobě rozšíření servisního pokrytí na úroveň NBD on-site FIX na celé své serverové portfolio. Nová služba zaručuje klientům bezstarostnost od data dodání a její provozní doba je v režimu 5×9, tedy pracovní dny v čase 8:00 – 17:00. 

„Servis je zajišťován ve spolupráci s lokálním servisním partnerem se středisky a techniky ve všech krajích ČR. V případě, že na daném systému dojde k závadě, vyškolený servisní technik zajistí opravu v místě instalace, a to včetně náhradních dílů“, říká produktový manažer a odborník na serverové portfolio ASBIS CZ Jan Medo. 

Délka smlouvy je nabízena na 3 roky ve dvou úrovních.  Pro kritické instalace je určena varianta servisu ve formě NBD On-Site FIX (garantovaná doba opravy do konce následujícího pracovního dne od nahlášení) a pro ostatní projekty je úroveň NBD On-Site RESPONSE (reakce v místě instalace do konce následujícího pracovního dne). Reakce operátora je garantována do 1 hodiny od nahlášení závady. 

V současné době má naše společnost v České republice nejsilnější pozici v oblasti distribuce tzv. white-box serverů a tento krok významně posílí i naši nabídku přidružených VAD služeb,“ dodává Jan Medo. 

Služba bude brzy dostupná ve formě balíčků i v serverovém konfigurátoru na e-shopu společnosti ASBIS CZ (www.eshop.asbis.cz).


ASBISc Enterprises PLC je předním distributorem s přidanou hodnotou v oblasti IT infrastruktury, poskytovatel řešení IoT, AI a distributor OEM v regionech CEE, střední Asie, blízkého východu a Afriky. Společnost byla založena v roce 1990 a aktuálně má pobočky ve 28 zemích světa. Kromě služeb s přidanou hodnotou se zaměřuje na distribuci PC komponent, kde je největším distributorem procesorů a HDD disků v regionu EMEA. Společnost je zalistovaná na varšavské burze a má více než 17 000 B2B zákazníků v 60-ti zemích světa. Kromě distributorského zastoupení 21 000 produktů je ASBIS zároveň i výrobcem IT produktů několika vlastních značek: Prestigio – spotřební elektronika, Digital Signage a Business Solutions, Canyon – herní příslušenství, Perenio  –  IoT produkty a Redmond – moderní domácí spotřebiče. Pro vice informací navštivte: http://www.asbis.cz.