Společnost Motorola a vycházející hvězda WTA Sofia Kenin oznamují strategické partnerství

Společnost Motorola s potěšením oznamuje nové partnerství se Sofií „Sonya“ Kenin, z první pětice nejlepších tenisových hráček na světě. Pro Kenin je toto partnerství první velkou komerční spoluprací od začátku její profesionální tenisové kariéry od 16 let a slouží jako příležitost pro společnost Motorola a Kenin spolu růst v této další fázi jejího sportovního vzestupu.

V rámci tohoto partnerství bude mít Kenin na své sportovní uniformě „batwing“ logo od společnosti Motorola, jakož i na zahřívací bundě během všech zápasů a vystoupení. Dvaadvacetiletá americká tenistka bude navíc v průběhu partnerství používat ikonický motorola razr 5G. 

„Je mi ctí spolupracovat se společností Motorola během nadcházející sezóny,“ uvedla Kenin. „Bylo úžasné vidět, jak se účast společnosti v tenise rozrostla za posledních pár let a jsem nadšená, že mohu být oficiálně součástí týmu Moto.“ 

„Není žádným tajemstvím, že se Sonya osvědčila jako klíčový hráč v lize a jsme hrdí na to, že máme tak silnou a inspirativní sportovkyni, která reprezentuje naši společnost, ikonickou značku a společnou vášeň pro úspěch,“ uvedl Rudi Kalil, viceprezident a generální manažer společnosti Motorola pro Severní Ameriku. „Jsme nadšeni, že můžeme SONY přivítat v rodině Motorola a těšíme se na vytváření a sdílení dalších vzrušujících momentů s ní a s jejími věrnými fanoušky po celém světě.“

Kenin je v rámci žebříčku dvouhry WTA na 4. místě. Sezónu 2020 odstartovala lednovým vítězstvím na svém prvním grandslamovém šampionátu, po němž následovalo několik ocenění a úspěchů během celého roku. Kenin zakončila sezónu prohlášením za hráčku roku 2020 WTA.  První velké představení Kenin v roce 2021 se uskuteční příští týden na prvním grandslamovém turnaji v tomto roce, kde bude obhajovat svůj mistrovský titul.

Právní vyloučení zodpovědnosti 

MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jejích dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.