Měsíc lásky a slev. Smartphony realme 7 a 7i jsou po celý únor k mání s výrazně nižší cenovkou

4. února 2021 – Praha, Česká republika – Prvního února odstartoval nejen měsíc lásky, ale díky realme také měsíc slev. Nejrychleji rostoucí značka smartphonů na světě si přichystala speciální valentýnskou nabídku telefonů realme 7 a 7i, které jsou na všech prodejních kanálech k dostání s výrazně upravenými cenovkami. 

Model realme 7 přinesl vloni ve světové premiéře herní procesor MediaTek Helio G95, díky němuž se stal dobrou volbou pro zapálené gamery. Dále nabízí rychlé 30W nabíjení, baterii o kapacitě 5000 mAh a 6,5palcový ultra jemný displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Telefon s 48MP fotoaparátem a ultra širokým objektivem s rozlišeném 8 MP potěší i amatérské fotografy.

V rámci únorové akce na českých prodejních kanálech je realme 7 k dostání již za 4999 Kč (varianta 6+64 GB) a 5699 Kč (varianta 8+128 GB). 

Výrazné slevy se dotknou i prosincové novinky realme 7i. 

Tento smartphone je díky výkonným procesorům MediaTek Helio G85 a GPU Mali-G52 stvořený pro hraní i těch nejnáročnějších mobilních „games“. Pyšní se i obří baterii o kapacitě 6000 mAh, která by měla uživatelům stačit k přehrání až 18 filmů či 1200 písniček za sebou. Zajímavým parametrem je i 18W rychlé nabíjení, které zvládne doplnit 29 % energie za necelou půlhodinu.

Po celý únor se na realme 7i houpe velmi zajímavá cenovka 3999 Kč (varianta 4+64 GB).

Nízké ceny v kombinaci s inovativními technologiemi a trendy pro mladou generaci přinášejí realme globální úspěchy. V tomto týdnu renomovaná výzkumná společnost Counterpoint Research zveřejnila zprávu, podle níž je realme s 65 % nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě. Během pouhých dvou let se dokázala prosadit už na 61 trhů a rozšířit svoji uživatelskou základnu na nynějších více jak 50 milionů „realmers“.

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.

Podle studie Counterpoint patří realme mezi top 7 značek mobilních telefonů v globálních dodávkách smartphonů ve 3. čtvrtletí roku 2020. V roce 2019 dosáhlo realme 25 millionů globálních dodávek smartphonů. Oproti předchozímu roku dosahovala společnost realme růst 808 %, což dělá z realme nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě ve čtyřech po sobě jdoucích čtvrtletích od roku 2019 do 2. čtvrtletí 2020. realme vstoupilo na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.