Klasický telefon s moderní konektivitou Nokia 6300 4G vstupuje na český trh

Praha, 8. února 2021 – Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, oznámila dostupnost tlačítkového telefonu Nokia 6300 4G na českém trhu. Nokia 6300 je doposud nejdostupnější telefon Nokia s možností komunikovat prostřednictvím aplikace WhatsApp. 

Ikonický design s moderní konektivitou 

Nokia 6300 4G po designové stránce čerpá z odkazu svého předchůdce a nabízí moderní funkce v klasickém tlačítkovém provedení. Jedná se navíc o doposud nejdostupnější telefon Nokia s možností komunikovat skrze populární službu WhatsApp. Díky 4G konektivitě je ideální volbou pro ty, kteří hledají klasický telefon s možností co nejlepšího spojení s rodinou a přáteli. Bez problému si poradí s přehráváním videí na YouTube a s procházením obsahu v aplikaci Facebook. Stovky dalších aplikací lze navíc stáhnout prostřednictvím obchodu KaiStore.

Nokia 6300 4G nabídne operační systém KaiOS a je skvěle optimalizována pro každodenní použití
a úkoly díky procesoru Qualcomm Snapdragon 210. Ani na dostatečnou odolnost se nezapomnělo. Nokia 6300 4G je vyrobena z odolného polykarbonátu, který zajistí bezpečí při pádech a nárazech.

Cena a dostupnost

Nokia 6300 4G bude dostupná u vybraných prodejců za doporučenou cenu 1 699 Kč. Dostupná bude v barevném provedení Charcoal.

O HMD Global

HMD Global Oy se sídlem v Espoo ve Finsku je novým domovem telefonů a tabletů Nokia. HMD vytváří a distribuuje celou řadu chytrých i obyčejných telefonů zaměřených na široké spektrum zákazníků v mnoha cenových hladinách. HMD je díky svému závazku pro rozvoj inovací exkluzivním licenčním partnerem značky Nokia v oblasti mobilních telefonů a tabletů. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Více informací naleznete na www.hmdglobal.com. Nokia je registrovanou značkou společnosti Nokia Corporation. Android, Google a další značky jsou registrovanou značkou společnosti Google Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami Qualcomm Incorporated registrovanými ve Spojených státech a dalších zemích. Qualcomm Snapdragon je produktem Qualcomm Technologies, Inc.