Získejte ze života více s moto g30 a moto g10

V tomto rychle se měnícím světě pokračuje společnost Motorola v transformaci technologií a posouvání hranic odvětví. Dnes vstupuje do nové éry v rámci své série moto g – představuje dva nové smartphony, které ztělesňují poslání společnosti přinášet do střední třídy výjimečnou hodnotu, prémiové funkce a zážitky, jako jsou vynikající kamerové systémy a hvězdný výkon na dosah ruky. Představujeme modely moto g30 a moto g10, oba vybavené jedinečnými výhodami, které překonají další telefony střední třídy a které jsou vybaveny bateriemi s dlouhou výdrží, aby si zákazníci mohli tyto pozvednuté zážitky vychutnat bez obav.

chcete něco výjimečného? získejte to se systémem čtyř kamer telefonu moto g30

Nový moto g30 kombinuje nepřekonatelný kamerový systém a neuvěřitelný zážitek ze sledování s ještě větším úložným prostorem. Systém čtyř kamer s rozlišením 64 MPx a vysokým rozlišením poskytuje ostřejší a jasnější snímky ve vysokém rozlišení, díky kterým pozvednete obsah ze všech úhlů. Technologie Quad Pixel zaručuje, že vaše snímky budou ostré a jasné díky čtyřnásobné citlivosti na slabé světlo. Také můžete přepnout do režimu Nočního vidění a získat živé fotografie s ohromující čistotou a přesnějšími barvami. 118° ultraširokoúhlý objektiv do rámečku pojme 4x více ve srovnání se standardním 78° objektivem, aby zachytil život přesně tak, jak ho vidíte. Speciální kamera Macro Vision vás dostane 4x blíže k objektu, takže uvidíte drobné detaily, které by vám jinak u standardního objektivu chyběly – ať už je to snímek přírody nebo detail vašeho oblíbeného jídla. Rozostřit pozadí svých fotografií pomocí nastavitelné intenzity pro profesionálně vypadající portréty pomocí snímače hloubky. Pořizujte také selfie vhodné na Instagram ve dne i v noci díky selfie kameře s rozlišením 13 MPx.

Oživte své hry, filmy a videohovory na úžasném 6,5-palcovém displeji Max Vision HD+. S obnovovací frekvencí 90 Hz, kterou obvykle získáte pouze ve vlajkových telefonech, zaznamenáte menší zpoždění a plynulejší sledování, abyste dosáhli naprosto pohltivý zážitek ze sledování… S vestavěným úložištěm1 128 GB budete mít dostatek prostoru na fotografie, filmy, písně, aplikace a oblíbené hry. Pokud budete někdy potřebovat více, můžete úložiště pomocí karty microSD rozšířit až na 512 GB.2

Žijte svůj nejlepší život bez obav o svou výdrž baterie. Obrovská baterie s kapacitou 5000 mAh v moto g30 vám poskytne více než dva dny výdrže na jedno nabití3. Nabíječka TurboPower™ vám poskytne až 12 hodin výdrže baterie za 20 minut nabíjení, takže už nikdy nebudete muset čekat na potřebný výkon.4

Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 662 zvyšuje výkon, takže můžete bez námahy upravovat, rychle sdílet a užívat si hry a videa s plynulou a živou grafikou. Navíc se až s 6 GB pamětí RAM můžete pohybovat mezi aplikacemi tam a zpět, aniž byste ztratili rytmus.

chcete objevit více? získáte to s moto g10

Díky neuvěřitelnému systému čtyř kamer s rozlišením 48 MPx5 můžete s moto g10 snadno pořizovat ostřejší snímky při slabém osvětlení, živé noční snímky, nádherně rozmazané portréty a neuvěřitelně detailní záběry zblízka. Díky technologii Quad Pixel a režimu Noční vidění vyniknou všechny fotografie. K dispozici máte navíc všestranný ultraširokoúhlý objektiv, fotoaparát Macro Vision a snímači hloubky, jakož i při moto g30, díky kterým bude obsah skutečně vynikat.

Pociťte svobodu fungování během dvou dnů na jedno nabití3 díky baterii s dlouhou výdrží a kapacitou 5 000 mAh. To znamená množství hodin streamování hudby a videí nebo procházení webových stránek bez obav.

Uložte si potřebný obsah se 64 GB vestavěného úložiště1 a nechte si prostor na ještě více díky až 512 GB rozšířené kapacitě dostupné prostřednictvím karty microSD.2

Každodenní zážitky, jako je fotografování nebo používání asistenta Google, jsou svižnější, když jsou poháněny umělou inteligencí v mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 460. Vychutnejte si zvýšený výkon, který vykresluje grafiku rychleji, aniž by se snižovala výdrž baterie, a to díky 4 GB RAM nejnovější generace.

Úžasný 6,5-palcový displej Max Vision HD+ finišuje neuvěřitelný zážitek ze zábavy. Poměr stran 20:9 a poměr obrazovky k tělu až 85% se spojuje pro maximální prohlížení a aktivnější oblast od okraje po okraj s rychlými odezvami a klepnutí nebo tahy tak poskytují nepřekonatelný pohlcující zážitek ze sledování.

užitečné softwarové inovace

Moje uživatelské prostředí od Motorola je komplexní set nástrojů, který vychází z Androidu od Googlu a umožňuje uživatelům posunout hudbu, videa, hry a témata zařízení na vyšší úroveň pomocí vlastních nastavení. Kromě gest, které jsou fanoušky Motorola tak oblíbené (rozsvícení baterky jednoduchým gestem pohybu ruky nebo spuštění fotoaparátu otočením zápěstí), umožňuje nové projetí (swipe) prstem rozdělit obrazovku na dvě části a dělat více věcí najednou. Sledujte video a chatujte s přáteli současně nebo pracujte na více listech a dokumentech současně.

Moje uživatelské prostředí nestojí v cestě čistému zážitku ze systému Android, takže si uživatelé mohou vychutnat plný výkon systému Android 11 bez neohrabaných softwarových skinů nebo duplicitních aplikací. Prozkoumejte lepší správu konverzací v aplikacích na zasílání zpráv, vylepšenou kontrolu nad připojenými zařízeními a praktičtější přístup k ochraně údajů v této vzrušující aktualizaci od společnosti Google. Android 11 také přináší fanouškům Moto nové a vylepšené funkce dostupnosti, včetně rychlejšího a lehčího hlasového přístupu a zkratek ovládaných asistentem.

Dostupnost a ceny

moto g10 je v České republice k dispozici od 23. 2. 2021 za doporučenou maloobchodní cenu 3990 CZK.  

moto g30 je v České republice k dispozici od 23. 2. 2021 za doporučenou maloobchodní cenu 4990 CZK.

Informace o cenách a technické údaje naleznete na našem webu. Obrázky naleznete ZDE (při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

Právní vyloučení odpovědnosti

Některé funkce, funkčnost a technické parametry produktu mohou záviset na sítě a mohou podléhat dalším smluvním podmínkám a poplatkům. Všechny se mohou měnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jejích dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

1 Dostupné úložiště uživatele je menší kvůli předinstalovanému softwaru, operačnímu systému a dalším funkcím využívajícím část této kapacity; subjekt může změnit bez předchozího upozornění v důsledku aktualizací softwaru.

2 Podporuje až 512 GB kartu microSD, karty microSD se prodávají samostatně. Obsah s omezením DRM nemusí být možné přesunout na kartu.

3 Veškeré údaje o výdrži baterie jsou přibližné a založené na mediánu testovaného uživatele v rámci profilu smíšeného použití (který zahrnuje použití i pohotovostní čas) za optimálních síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

4 Baterie musí být výrazně vybitá; rychlost nabíjení se s postupujícím nabíjením zpomaluje. Veškeré údaje o výdrži baterie jsou přibližné a založené na mediánu testovaného uživatele v rámci profilu smíšeného použití (který zahrnuje použití i pohotovostní čas) za optimálních síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

5 48MPx snímač kombinuje 4 pixely do 1, čo umožňuje efektivní rozlišení fotografiie 12 MPx.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro získání dalších informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibu, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím nášeho Storyhubu.