Huawei má největší podíl na trhu náramkové nositelné elektroniky na světě. Za úspěch vděčí řadě HUAWEI WATCH GT

Společnost Huawei je už dlouho věrná své filozofii vyvíjení inovativních produktů. Při tom využívá svých četných technologických znalostí v oblasti výdrže baterie a zdokonalování technologií pro sledování sportu a zdraví. Právě proto uvádí Huawei na trh řadu ambiciózních produktů, jako jsou smartwatch série HUAWEI WATCH GT 2 nebo řada chytrých fitness náramků HUAWEI Talkband B6. Díky neustálé inovaci produktů je společnost Huawei plně odhodlána naplňovat rozmanité potřeby uživatelů, díky čemuž také dosáhla několika pozoruhodných úspěchů.

C:\Users\h00572118.CHINA\Downloads\373708948.jpg

Dle zprávy IDC 2020 Q2 se na prvním místě trhu náramkové nositelné elektroniky (wrist wearables) umístila společnost Huawei. Dosáhla tím vynikajícího výsledku na vysoce konkurenčním trhu s nositelnými výrobky, což znamená pro společnost významný úspěch.

Řada WATCH GT posunula nositelná zařízení Huawei do popředí

Stejně jako u smartphonů se společnost Huawei stala lídrem i v oblasti smart wearables. Od zrodu prvních chytrých hodinek z řady HUAWEI WATCH GT si série vedla velmi dobře. Díky baterii s dlouhou výdrží a profesionálním funkcím monitorování dat pomáhá řada HAUWEI WATCH GT uživatelům přistupovat proaktivně k efektivnější kontrole jejich zdraví. Zároveň poskytuje komplexní a pohodlný monitoring sportování a životního stylu v reálném čase.

Název řady HUAWEI WATCH GT se inspiroval u automobilů, a stejně jako řada „GT“, která má v automobilovém průmyslu výsadní postavení, je HUAWEI WATCH GT lídrem v oblasti odolnosti, výkonu a spolehlivosti. Společnost Huawei posiluje uživatelský zážitek a zároveň investuje do výzkumu s cílem upgradovat základní technologie i komfort uživatelů.

Technologický náskok

Výkon baterií  byl u chytrých hodinek a náramků vždy středem zájmu veřejnosti i odborníků, což je logické – jedná se o produkty, které jsou určené k nepřetržitému nošení po delší dobu. S výdrží baterie až dva týdny (v testovacích podmínkách) představila řada HUAWEI WATCH GT první chytré hodinky s ultradlouhou výdrží, které úspěšně čelily potřebě častého dobíjení. Řada HUAWEI WATCH GT uspokojila poptávku po nepřetržitém monitorování zdraví v reálném čase a komplexně umocnila sportovní zážitek uživatelů.

Nové HUAWEI WATCH GT 2 Pro současně podporují celodenní kontinuální monitorování SpO2, tedy sledování saturace krve kyslíkem v reálném čase, dále pak srdeční frekvenci a úroveň stresu. To vše umožňuje uživatelům proaktivně sledovat změny v jejich těle a lépe kontrolovat své zdraví.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro

Huawei má výzkumná střediska po celém světě, z nichž se více než deset zaměřuje na výzkum chytrých nositelných produktů. Pro vývoj smartphonů proto společnost naplno využívá těch nejlepších světových inovačních zdrojů i výhod globálního řetězce Huawei.

Co uživatel, to jiné potřeby

Řada HUAWEI WATCH GT aktivně rozšiřuje své produkty, aby vyhověla různým preferencím a potřebám uživatelů a pomáhala lidem prostřednictvím sportu a zdraví. Jmenujme například hodinky HUAWEI WATCH GT 2, které mají dlouhou životnost baterie a splňují veškeré požadavky pro sport a zdraví, nebo WATCH GT 2e, jež obsahují funkce pro 100 druhů sportů a těší se velké oblibě zejména u mladších uživatelů. HUAWEI WATCH GT 2 Pro jsou tím nejvytříbenějším kouskem z celé řady, jelikož poskytují nejkomplexnější a profesionální funkce pro sportování a péči o zdraví.

Chytré nositelné produkty skýtají spoustu možností. Kromě smartwatch jsou k dostání také chytré náramky, brýle a řada dalších druhů nositelných zařízení s velkým potenciálem. Každý z výrobků společnosti Huawei ztělesňuje filozofii společnosti zaměřenou na budoucnost, která zaručuje prvotřídní zážitek z produktu. V budoucnu bude Huawei nadále intenzivně investovat do vývoje produktů a technologických inovací, aby vytvořil ještě více chytrých nositelných produktů, které budou uživatelům přinášet radost i užitek.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.