HONOR dodal v roce 2020 do celého světa přes 2 miliardy chytrých zařízení

  • HONOR ovládl podíl na trhu v úplně nových kategoriích
  • Značka se stala předním dodavatelem v kategorii nositelné elektroniky prémiové kvality za bezkonkurenční cenu  
  • Česká republika se v globálním měřítku umístila na 3. místě v prodeji nositelné elektroniky

[Praha, 15. března 2021] – Celkový počet prodaných produktů značky HONOR včetně mobilních telefonů, nositelné elektroniky a produktů chytré domácnosti, tzv. IoT produktů, překročil v roce 2020 dvě miliardy. To potvrdil globální prezident a CEO společnosti George Zhao. V kategorii nositelné elektroniky se stal HONOR jedničkou na českém trhu a z globálního měřítka je Česká Republika na 3. místě v prodeji nositelných zařízení. 

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_Zhao_01.jpg

Nejnovější data ukazují, že navzdory současné situaci si značka HONOR dokázala udržet stabilní pozici a dokonce dosáhnout růstu na trhu po celém světě. Jedním z trhů, kde se značce dál významně daří a upevňuje svoje pozice nejen v měřítku regionu Střední a Východní Evropy, ale i z globální perspektivy, je Česká republika.

V loňském roce dokázal HONOR pomocí vizionářské strategie zasáhnout potřeby tuzemských zákazníků a díky nové kategorii nositelné elektroniky dokonce navýšil prodeje. Na českém trhu se tak HONOR stal jedničkou. Z globálního měřítka je Česká republika na 3. místě v prodeji nositelných zařízení, a to zejména zásluhou oblíbených chytrých hodinek HONOR MagicWatch 2 a HONOR Watch GS Pro nebo experty oceňovaného fitness náramku HONOR Band 5.

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_Zhao_02.jpg

Začátkem roku 2021 oznámil George Zhao světu novou vizi a ambice neustále rostoucí značky. Součástí má být i nová řada prémiových mobilních telefonů nejvyšší kvality. HONOR chce vytvářet chytrý svět bez jakýchkoli limitů a v duchu této vize už HONOR brzy přijde s řadou telefonů v kvalitě vlajkových lodí, vybavenými nejnovějšími technologiemi a s dechberoucím designem.

Jak už jsme u značky Honor zvyklí, nové cíle v kombinaci s unikátním designem a prémiovými výrobními materiály jsou nejlepšími předpoklady, aby se HONOR prodral na přední místo v kategorii mobilních telefonů na trhu.

Na další novinky z kategorie chytrých telefonů se můžeme těšit už během několika měsíců.

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_Zhao_03.jpg

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk