Popusťte uzdu velikonoční fantazii s tiskárnou Epson

Velikonoce jsou ideální příležitostí, kdy můžete do svého domova vnést trochu jara a obklopit se krásnou tematickou výzdobou. Máme pro vás tip na ideálního pomocníka, díky kterému hravě zvládnete vyrobit velikonoční dekorace nejrůznějšího druhu.

Multifunkční inkoustová tiskárna Epson EcoTank L3160 s LCD displejem je snadno ovladatelný, kompaktní přístroj, jenž namísto klasických inkoustových kazet využívá mnohem ekologičtějšího systému tankových zásobníků, spočívajícího v inovativním doplňování inkoustu přímo z lahviček. V balení navíc dostanete rovnou zásobu inkoustu, jež vám vydrží až tři roky. Bez obav tak můžete vytisknout tolik velikonočních zajíců, kolik vás jen napadne, aniž by to výrazně pocítila vaše peněženka. Tiskárna dále disponuje připojením k síti Wi-Fi a funkcí Wi-Fi Direct, která umožňuje s využitím aplikace Epson iPrint posílat tiskové úkoly z chytrých zařízení přímo do tiskárny.

-Konec-

Poznámky pro editory

O společnosti Epson

Společnost Epson, globální technologický lídr, se zaměřuje na to, aby byla pro společnost nepostradatelná – spojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, nositelné elektroniky a robotiky. Epson je hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, stejně jako na své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN. Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com