BILLA znovuotevírá prodejnu v OC Spektrum v Čestlicích

  • Společnost BILLA otevírá dnes novou prodejnu v OC Spektrum v Čestlicích u Prahy
  • Prodejna je znovuotevřena po 2 letech v nově vybudovaném obchodním centru
  • Prodejna nabídne zákazníkům, jak široký sortiment čerstvých a trvanlivých potravin, tak čerstvé ryby, maso z masného pultu, salátový bar nebo regionální speciality

Společnost BILLA otevírá letos svoji 1. prodejnu. Zbrusu nová prodejna byla dnes po 2 letech znovuotevřena v OC Spektrum ve středočeských Čestlicích na východě Prahy.  Na prodejní ploše o rozloze 1 200 m2 zákazníci naleznou širokou nabídku kvalitních a čerstvých potravin, křupavé pečivo, čerstvé maso a ryby i potraviny od tuzemských výrobců nebo regionální speciality v regálu s označením BILLA Regionálně. 

Nová prodejna BILLA se otevřela veřejnosti dnes, ve čtvrtek 25. března 2020, v 7.00 hodin ráno. Disponuje prvotřídním sortimentem rozšířeným o pult čerstvého masa, ryb, ovoce a zeleniny, pečiva, ale například i regionálních specialit. Své místo zde dostal i salátový bar, chladicí vana se sushi nebo pult s ořechy a sušenými plody

K pohodlnému nákupu zákazníků přispěje také 136 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované. V pokladní zóně zákazníci naleznou nově také celkem 6 samoobslužných pokladen pro rychlé odbavení bez front.  Čestlická prodejna bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 21.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 21.00 hodin. 

„Jsme velice rádi, že můžeme své služby znovu po 2 letech nabídnout obyvatelům Čestlic a okolí. V minulosti byla zdejší BILLA velmi oblíbenou a já jsem velmi rád, že se do prostor nového obchodního centra vracíme,“ říká Jaroslaw Szczypka generální ředitel BILLA ČR. 

Na území Středočeského kraje se jedná o 41. prodejnu, na území ČR jde v pořadí o 240. supermarket, který BILLA provozuje. 

Prodejna BILLA v Čestlicích u Prahy disponuje moderními technologiemi, které výrazně šetří energie a chrání tak životní prostředí. Zároveň její uspořádání splňuje požadavky a přání zákazníků, aby byl jejich nákup co nejpříjemnější. 

Privátní značky společnosti BILLA

Společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých a regionálních dodavatelů. Čerstvé maso výhradně z českých chovů pořídíte pod značka Vocílka, jejíž tváří je populární šéfkuchař Jan Punčochář. České ovoce a zeleninu v regálech najdete pod značkou Česká farma. Kvalitní produkty značky Clever jsou zaručeně dobrou volbou pro spořivé zákazníky. Značka BILLA Premium zahrnuje špičkové potraviny pro ty největší gurmány. A pokud spěcháte, tak veškeré saláty, bagety a hotová jídla nabízí BILLA Easy. 

BILLA a podpora regionálních výrobců

Předností sítě prodejen BILLA v České republice je nabídka rozmanité palety českých výrobků. BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých regionálních dodavatelů. Jejich produkty ve svých prodejnách nabízí za příznivé ceny. 

Věrností klub BILLA Bonus Club

Nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systém v současnosti registruje přes dva miliony členů a více než 60 % z nich svoji klubovou kartu aktivně využívá nejméně jednou týdně. Také v novém supermarketu v Čestlicích získají zákazníci BILLA Bonus Clubu například slevu až    50 % na vybraný běžný sortiment a několikrát ročně také 10% slevu na celý nákup. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma svůj oblíbený časopis Gusto.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 240 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 
Více informací na http://www.billa.cz