Aktualizace rozhraní Magic UI 4.0 přichází do České republiky a přináší nové vychytávky pro mobilní telefony HONOR 20, 20 PRO a View 20

[Praha, 28. března 2021] – Nejnovější aktualizace systému Magic UI 4 přináší celou řadu skvělých vychytávek do chytrých telefonů HONOR 20, 20 PRO a View 20. Kromě bohatšího a integrovanějšího uživatelského prostředí tato nová verze zajistí i plynulejší propojení všech zařízení od HONOR. Těšit se tak můžete například na funkce Více oken pro snadný multitasking, Poznámkový blok s možností skenování a rozpoznání textu k pozdějšímu zkopírování a spoustu dalších.

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_MagicUIUpdate.jpg

Aktualizace v uživatelském rozhraní

Režim „Více oken“

Je vám blízký multitasking? S novou aktualizací ho můžete využívat dennodenně! Režim „Více oken“ nyní zobrazí plovoucí okno, ve kterém otevřete hned několik aplikací najednou. Plovoucí okno můžete pohodlně přemístit na vámi vybrané místo nebo ho minimalizovat do plovoucí bubliny pro snadnější přístup později.  

magic-ui-4.0-001-rezim-vice-oken.jpg
magic-ui-4.0-002-rezim-vice-oken.jpg

Plynulejší animace 

Nové intuitivní animace v celém Magic UI společně vytvářejí plynulejší, jednotnější a vizuálně příjemnější uživatelské prostředí. Animace s delším trváním a vizuálním efektem se zobrazí například když přepínáte mezi alby v Galerii nebo mezi zobrazením roku a měsíce v Kalendáři.

Decentní efekty

Napříč celým operačním systémem byly vylepšeny i zdánlivě nepatrné efekty ikon. Například při vypnutí či zapnutí zvuku je přechod vizuální změny obohacen o krátkou animaci. Tyto efekty vám zpříjemní použití telefonu každý den. 

magic-ui-4.0-005-decentni-efekty.jpg

Galerie: Snadné tvoření videí s efekty a hudbou

V Galerii nyní můžete vytvářet video příběhy pomocí přednastavených šablon se speciálními efekty a hudbou na pozadí. Optimalizované funkce vás navedou, jak nejlépe výsledné video poskládat a editovat. 

magic-ui-4.0-007-galerie.jpg
magic-ui-4.0-006-galerie.jpg

Mobilní funkce pro vaši kancelář: Funkce „Propojení obrazovek“

Tato vychytávka umožňuje několika vašim zařízením spolupracovat najednou. Obrazovku chytrého telefonu tak můžete zrcadlit na svém notebooku. Ušetříte čas a zvýšíte produktivitu, protože ve stejný čas můžete zobrazit až tři obrazovky vašich zařízení (propojení funguje s notebooky pouze od výrobce HONOR a HUAWEI s PC Manager verzí 11 a novější).

Ochrana obrazovky režimem „Nerušit“ při funkci „Propojení obrazovek“

Tato funkce se vám bude hodit v případě zrcadlení obrazovky telefonu na notebooku. V režimu „Nerušit“ se příchozí zprávy a hovory budou zobrazovat pouze na vašem chytrém telefonu, a tedy nebudou odvádět pozornost od promítání a ani neodhalí vaše soukromí.

magic-ui-4.0-008-sdileni-obrazovek.jpg

Poznámkový blok s možností uzamknutí

Poznámkový blok nyní podporuje úpravu poznámek z několika zařízení současně. Můžete například vložit fotografii z telefonu do poznámky upravované v tabletu. Navíc je tu i super možnost skenování a rozpoznání textu k pozdějšímu zkopírování. Vytvoření digitální verze papírového dokumentu už opravdu nemůže být jednodušší! Navíc si můžete uzamknout svoji poznámku pod heslem. 

magic-ui-4.0-010-poznamkovy-blok.jpg
magic-ui-4.0-009-poznamkovy-blok.jpg

Aktualizace v ochraně soukromí: Zastřené náhledy aplikací

K ochraně vašeho soukromí přispívá i funkce TrustSpace a App Lock. Náhledy nedávno navštívených aplikací se zobrazí rozmazaně nebo budou skryté po zámkem tak, aby jejich data nebyla nechtěně odhalena. 

magic-ui-4.0-012-soukromi.png
magic-ui-4.0-011-soukromi.png

Funkce „Soukromí sdílených fotografií“

Tato vychytávka vám umožní odebrat ze souboru fotografie místo, čas a další informace o zařízení ještě před tím, než se ji rozhodnete sdílet. 

magic-ui-4.0-013-sdileni-soukromych-fotografii.jpg

Minimální oprávnění přístupu

Aby vaše data byla ochráněna co nejvíce, aktualizace systému povolí pouze minimální oprávnění pro přístup k mikrofonu, kameře a vaší poloze. O všech dalších žádostech k oprávnění přístupu budete informování tak, abyste se sami mohli rozhodnout, jestli oprávnění povolit nebo ne. 

magic-ui-4.0-015-minimalni-opravneni-pristupu.jpg
magic-ui-4.0-014-minimalni-opravneni-pristupu.jpg

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk