HONOR vydal nové designové ciferníky pro hodinky HONOR Watch GS Pro se znameními zvěrokruhu. A rozhodně stojí za to.

[Praha, 30. března 2021] – Rádi ladíte svůj styl přesně podle svých představ? Na chytrých hodinkách HONOR, včetně posledního modelu HONOR Watch GS Pro, si můžete nastavit design ciferníku přesně podle vašeho vkusu. Nově HONOR vydal další velmi povedené designy, tentokrát se znameními zvěrokruhu. Pro chytré hodinky HONOR Watch GS Pro jsou tedy k dostání další stylové ciferníky navrhnuté zvlášť pro každé znamení. 

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_Zodiac.jpg

Ciferník na míru podle nálady nebo outfitu

Říká se, že hvězdy můžete vidět jen v opravdové tmě. Na outdoorových hodinkách HONOR Watch GS Pro si můžete vybrat podobu ciferníku přesně podle nálady nebo ladící k vašemu outfitu.

K dispozici je galerie v aplikaci Health / Zdraví. A pokud ani to nestačí, můžete si na ciferník přenést jakoukoli fotku z vašeho spárovaného telefonu.

Nové designy znamení zvěrokruhu

HONOR nově vydal také ciferníky nadesignové podle znamení zvěrokruhu. Ke stažení jsou přímo v aplikaci Health / Zdraví, jen za 9,90 Kč. Dostupné jsou při spárování s jakýmkoli telefonem HONOR nebo Huawei.

Soutěž o outodoorové hodinky HONOR Watch GS Pro

O chytré hodinky HONOR Watch GS Pro, které se hodí nejen do outdoorové výbavy, si můžete také zasoutěžit. Hraje se celkem o 3 kousky právě teď na oficiálním Instagramu HONOR: https://www.instagram.com/honorczsk/ nebo na facebookém profilu: Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ a šanci máte také na HONOR Klubu: https://bit.ly/hk_zodiac_soutez_hodinky_gspro

POZOR! Soutěží se jen do neděle 4. dubna 2021.

honor-gs-pro-znameni-zverokruhu-004.jpg
honor-gs-pro-znameni-zverokruhu-004.jpg
honor-gs-pro-znameni-zverokruhu-004.jpg

honor-gs-pro-znameni-zverokruhu-004.jpg

honor-gs-pro-znameni-zverokruhu-004.jpg

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk