Raiffeisenbank nabízí výběry ze všech bankomatů po celém světě zdarma

Praha 30. března 2021 – Raiffeisenbank vychází vstříc novým i stávajícím klientům a od 1. dubna zavádí u Chytrého účtu pro fyzické osoby i podnikatele výběry ze všech bankomatů po celém světě zdarma.

„Z výzkumů klientských potřeb dlouhodobě vyplývá, že výběry z bankomatů zdarma patří mezi nejlépe vnímané benefity. Proto jsme se rozhodli tuto výhodu nabídnout i klientům, kteří využívají náš Chytrý účet, kde byly doposud zdarma pouze výběry v rámci České republiky či eurozóny,“ říká Petr Štětka, produktový ředitel Raiffeisenbank.

Nové tarify běžných a podnikatelských účtů banka nabídla svým klientům v lednu loňského roku, kdy mimo jiné uvedla na trh základní Chytrý účet pro fyzické osoby i podnikatele, vedený zdarma bez podmínek. Do této chvíle však mohli klienti využívat výběry z bankomatů zdarma pouze v rámci ČR nebo zemí EHP. Od 1. dubna se výběry z bankomatů zdarma rozšíří na celý svět. 

Od poloviny března letošního roku je navíc možné účet založit online za několik minut a bez nutnosti návštěvy pobočky, a to buď prostřednictvím mobilního telefonu nebo webových stránek banky. 

Zejména v období poznamenaném dopadem pandemie covid-19 se banka snaží umožnit maximální dostupnost služeb v online prostředí. Klienti Raiffeisenbank mohou již dnes 97 % všech svých běžných bankovních služeb zvládnout plně online bez nutnosti osobního kontaktu.

Vizuál TV spotu

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).