Společnost Motorola oslavuje 10 generací zpřístupňování inovativních funkcí a prémiových technologií prostřednictvím série moto g

Společnost Motorola je na čele odvětví mobilních komunikací od roku 1973, vždy se snaží posunout toto odvětví o krok vpřed a jako taková je zodpovědná za některé z nejvýznamnějších technologií a inovací, díky kterým je dnes mobilní zařízení tím, čím je. Od prvního hovoru přes mobilní telefon po první zařízení s podporou 5G, Motorola pokračuje v transformaci způsobu, jakým objevujeme, sdílíme a spojujeme se.

Právě tento průkopnický duch inspiroval společnost Motorola ke stanovení ambice zpřístupňovat prémiové technologie, nejnovější a nejlepší inovace v oblasti inteligentních telefonů za dostupnější cenu – a tak přiblížit jejich dostupnost spotřebitelům na celém světě. Na základě zpětné vazby od spotřebitelů vytvořila společnost Motorola hlavní princip designu série, který poskytnul nejenom to, na čem záleží nejvíc, ale umožnil, aby si koncový uživatel mohl vybrat zařízení s funkcemi, které mu vyhovují. 

Od konceptu designu až do vašich rukou se zrodila série moto g a spolu s ní společnost Motorola způsobila revoluci v průmyslu inteligentních telefonů a vytvořila segment střední třídy. Nikdy předtím nebyly nejnovější funkce a inovace, obvykle vyhrazené pro prémiové smartphony, tak cenově dostupné, a to vše bez kompromisů v oblasti designu nebo funkčnosti. Společnost Motorola zpřístupňovala mimořádné produkty za obyčejnou cenu.

Seznamte se s těmi nejinovativnějšími pokroky v moto g podle generací

  • moto g – v roce 2013 vzniklo první zařízení série, které mělo navždy změnit mobilní průmysl. Společnost nabídla první moto g se čtyřjádrovým procesorem s 1 GB RAM za cenu střední třídy.
  • moto g2 – v roce 2014 Motorola navázala na dynamiku prvního modelu moto g a chtěla vyřešit ještě větší množství problémů spotřebitelů. Ve druhé generaci modelu moto g představila výkonný stereo zvuk a větší 5-palcový displej. Spolu s tím a pochopením toho, že spotřebitel potřebuje víc přizpůsobený zážitek, nabídl moto g2 barevné kryty Motorola, aby si uživatelé mohli svá zařízení přizpůsobit – iniciativa, která se vyvinula k dnešním zařízením se softwarem My UX od společnosti Motorola, který poskytuje příležitost upravovat vaše zařízení přesně tak, jak se vám to líbí – od intuitivních gest po tapety a písma.
  • moto g3 – nový design moto g v roce 2015 byl odolný vůči vodě a byl vybavený fotoaparátem na rychlé snímání – byl ideální na vytváření vzpomínek na cestách bez ohledu na počasí nebo prostředí. Obsahoval také volitelnou 2 GB RAM a TurboPower na rychlé nabíjení, takže jste měli po ruce vždy rychlý přísun energie pro baterii.
  • moto g4 – pochopením toho, že zákazníci oceňují různé funkce v jejich smartphonech, představila společnost Motorola v roce 2016 koncept „rodiny“ do segmentu. Poprvé jste si mohli zvolit oblíbené zařízení na základě funkce, na které vám záleželo nejvíc, bez toho, aby se to dotýkalo základních funkcí a designových prvků, které jste milovali a kterým jste důvěřovali. Byl to moto g4, který jako první přinesl do zařízení střední třídy prémiové balení se snímačem otisků prstů, laserovým zaostřováním a fotoaparátem PDAF (Phase Detection Auto Focus).
  • moto g5 – v roce 2017 společnost Motorola uvedla na trh moto g5, toto zařízení získalo úplně nový design s kovovou povrchovou úpravou, díky čemuž mělo prvotřídní vzhled a dojem, jako i špičkové softwarové funkce za dostupnější cenu. Tato generace také představila systém duálních fotoaparátů a systém rychlého zaostřování pro vynikající obrazový zážitek, který předtím na telefonech této třídy nebyl k dispozici.
  • moto g6 – rodina moto g nadále zapůsobila z hlediska designu, když v roce 2018 přišel moto g6 s 3D skleněnou zadní částí – nejenomže to vypadalo nádherně, ale bylo to i příjemné na dotyk. K tomu přidal moto g6 úžasný displej Max Vision pro úplně nový zážitek ze sledování a vyznačoval se výdrží 

3 200 mAh – v tom čase největší v moto g zařízení.

  • moto g7 – v roce 2019 byla série Motorola moto g známá díky představování nejnovějších technologií a inovací. Když byla uvedená na trh velmi očekávaná rodina moto g7, představily se až čtyři verze – což znamenalo dosud největší rodinu. Mezi klíčové vlastnosti patřil displej Max Vision se zářezem, zoom s vysokým rozlišením, OIS v hlavním fotoaparátu a vůbec poprvé 27W nabíjecí systém. To byl hráč, který skutečně změnil hru série v rodině moto g7.
  • moto g8 – v rychle se měnícím světě technologických inovací může být těžké držet krok s nejnovějšími inovacemi, ale společnosti Motorola to ulehčuje série moto g. Právě zpřístupněním nejnovějších technologií společnost Motorola umožňuje komukoli vlastnit nejnovější technologie hned, jak jsou k dispozici – což je možné díky zaměření se na nejdůležitější funkce, jakými jsou fotoaparáty a baterie. V roce 2019 tedy rodina moto g8 uvedla na trh technologii 4 MPx fotoaparátu, vynikající zvuk a extra dlouhou výdrž baterie až 5 000 mAh. To je to, na čem nejvíc záleží spotřebitelům společnosti Motorola, a tak to i dostanou.
  • moto g9 – vstup do roku 2020 si nikdo nedokázal představit. Jak se svět může změnit a ani jak se začneme spoléhat na naše mobilní zařízení víc než kdykoli předtím – chceme zůstat ve spojení, zachytávat, vytvářet a inspirovat. V roce 2020, když na trh přišel moto g9, přinesla tato rodina neuvěřitelný systém čtyřech kamer a neuvěřitelnou 6 000 mAh baterii – největší baterii v zařízení Motorola vůbec. Moto g9 poskytoval i větší displej, který vylepšuje vaše zážitky ze sledování, ať už streamujete svoje oblíbené představení, organizujete konferenční hovory nebo se spojujete s blízkými na dálku. Motorola představila také rychlost připojení 5G a sérii Qualcomm Snapdragon 700 – další první průkopnický produkt, který tento technologický kalibr zpřístupnil za dostupnou cenu.
  • moto g100 – série moto g přecházela postupně vývojem k úspěchu už od svého prvního uvedení na trh a v roce 2021 společnost Motorola představila nejvýkonnější moto g vůbec. Moto g100, první zařízení v této rodině s mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 8-Series, které je připravené na 5G a nabízí výkon na úrovni vlajkové lodi. Zároveň je moto g100 kompatibilní s novou platformou Ready For společnosti Motorola, která je navržená tak, aby využila potenciál vašeho mobilního telefonu – hraní na vyšší úrovni, vylepšené videohovory a multitasking, jaký jste nikdy nezažili.

Díky deseti generacím série moto g společnost Motorola úspěšně způsobila revoluci v průmyslu smartphonů – nikdy předtím nebyla nejprémiovější technologie přístupnější pro lidi. Zpřístupnění nových, inovativních funkcí a prémiových technologií patřilo k ambiciózním cílům, které se však nadále realizují při každém uvedení moto g na trh a které ztělesňují poslání značky Inteligentnější technologie pro všechny – a vypadá to tak, že úspěšně.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupená holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzívnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro milióny zákazníků z celého světa. Pro získání dalších informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedIne, Facebooku, Twitteri, Instagrame, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.