SAB Finance spouští novou fintech platformu ProStream. Nabídne globální platby bez poplatků

Společnost SAB Finance spustila pro klienty novou fintech platformu ProStream® nabízející globální platby bez poplatků. Moderní fintech aplikace klientům umožňuje rychle, jednoduše a výhodně směňovat devizy a platit online do celého světa zdarma. Bez poplatků je také samotná směna i vedení klientského účtu ve více měnách. Díky platformě ProStream® tak dosáhnou na nejvýhodnější devizové kurzy na trhu a nulové poplatky i menší firmy a podnikatelé. Obsluha platformy ProStream® je snadná, intuitivní, dostupná odkudkoli a na jakémkoli typu zařízení. Kompletní informace jsou k dispozici na www.prostream.cz

S příchodem pandemie koronaviru došlo k zásadnímu urychlení digitalizace mnoha činností nejen ve finančním sektoru. Přicházíme se špičkovým fintech řešením a těší mě, že umožníme klientům online rychle a jednoduše směňovat a platit do celého světa. Zároveň to vnímám jako klíčový digitální nástroj pro naši celosvětovou expanzi prostřednictvím globální domény http://www.prostream.com,“ uvádí ke spuštění nové platformy Radomír Lapčík, zakladatel společnosti SAB Finance. 

Společně se spuštěním digitální aplikace přichází SAB Finance nově s možností zasmluvnění firemní klientely plně online bez nutnosti osobního setkání. Proces zasmluvnění je rozdělen do šesti jednoduchých kroků, které zajistí pomocí intuitivních a přehledných formulářů od budoucích klientů veškeré nezbytné informace. Celý proces zasmluvnění je navržen tak, aby byla zachována potřebná míra identifikace klienta, jeho informovanost o zpracovaných informacích a bezpečné prostředí pro předání údajů do SAB Finance. „Začít obchodovat se SAB Finance nikdy nebylo jednodušší. Jednoduché online zasmluvnění a pohodlné online obchodování prostřednictvím web aplikace ProStream® je unikátní příležitostí pro každou firmu i podnikatele, jak získat více ze svých devizových směn. Zároveň ušetří spoustu času, který můžou věnovat svému podnikání,“ dodává Radomír Lapčík.