Josef Škoda novým zemským ředitelem společnosti 4fin

Josef Škoda (55) se stal novým zemským ředitelem společnosti 4fin. Nezávislému finančnímu poradenství se věnuje od roku 2010, předtím působil 14 let na pozici obchodního zástupce v Českomoravské stavební spořitelně. Jeho úkolem bude ovlivňovat směr firmy a získávat příležitosti pro svou síť konzultantů a manažerů.

“Velmi si vážím úspěchu, kterého se nám podařilo dosáhnout. Ten patří nejen mně, ale celému týmu. V první řadě chci být nyní nápomocen mým konzultantům a manažerům k naplnění jejich cílů a najít vhodnou cestu pro zvyšování finanční gramotnosti v Česku,” říká Josef Škoda.

Za úspěchem podle něj stojí především kvalitní příprava a rozplánování výkonu všech lidí v síti. Následně je to pak důsledná kontrola a velmi intenzivní komunikace s dalšími manažery, kteří dobře znají své regiony a chopili se obchodních příležitostí. V době pandemie tým fungoval stejně jako v jiném období, pouze s tím rozdílem, že se aktivity přesunuly do online světa.

Největší motivací je pro něj svoboda a seberealizace, což byl také jeden z důvodů, proč opustil monoproduktovou společnost a začal se věnovat nezávislému poradenství. Nejvíce ho baví ovlivňovat osudy lidí, a to jak konzultantů z ředitelství, tak i klientů.

Označeno tagem