Kaufland v Kyjově slaví 10 let, narozeninová překvapení čekají zákazníky po celý týden

/Praha, 13. dubna 2020/ První zákazníky Kaufland v Kyjově přivítal již v dubnu 2011 a po celou dobu své existence jim nabízí moderní a pohodlné zázemí pro snadné nakupování pod jednou střechou a v nejvyšším hygienickém standardu. Desetileté jubileum prodejna oslaví ve středu 14. dubna, pro zákazníky je však nachystána řada překvapení po celý týden. „Dlouholeté přízně našich zákazníků si moc vážíme a chceme jim poděkovat. Připravili jsme pro ně týdenní narozeninovou akční nabídku napříč celým sortimentem,“ vysvětluje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR. 

Moderní nákupní prostředí kyjovské prodejny doplňují čerstvé pulty se sýry a lahůdkami či masový pult, který nabízí mimo jiné maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Stejné oblíbenosti se těší úsek s širokým sortimentem pečiva, které je z hygienických důvodů trvale zakryto plexisklem, nebo oddělení ovoce a zeleniny. „Vnímáme rostoucí zájem o produkty od lokálních farmářů, pěstitelů nebo pekařů. Vyhledáváme proto ty nejlepší dodavatele a jejich zboží v té nejvyšší kvalitě denně nabízíme čerstvé v našich prodejnách,“ říká Renata Maierl. Na své si přijdou také příznivci zdravé výživy, vegetariáni či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrý výběr produktů v bio kvalitě, bez lepku nebo bez laktózy. 

Pro všechny zákazníky je připravena týdenní narozeninová akční nabídka napříč celým sortimentem. Navíc jako poděkování obdrží ve středu každý zákazník za nákup nad 100 korun čokoládu. Držitelé věrnostní karty K-Card během celého týdne za nákup nad 500 korun dostanou ještě slevu 10% na další nákup a slevový kupón na šampaňské prestižní francouzské značky Moet. 

O společnosti Kaufland:

Kaufland Česká republika v.o.s. je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na český trh vstoupil v roce 1998 a v současné době zde provozuje 135 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí. Kaufland působí kromě Česka v dalších sedmi zemích světa: v Německu, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a Moldávii. Celkem provozuje více než 1 300 prodejen, masozávody a logistická či distribuční centra. Zaměstnává více než 150 tisíc lidí.