Fractal představuje napájecí zdroje Ion Gold

Askim, 21.dubna 2021:  Společnost Fractal Design, přední švédský výrobce počítačových skříní, zdrojů

a chlazení, představuje nové napájecí zdroje Ion Gold, které jsou šité na míru každému, kdo hledá kvalitní a výkonný počítačový zdroj za konkurenceschopnou cenu. Zdroje Ion Gold disponují certifikací účinnosti 80PLUS® Gold a vyznačují se výborným výkonem, tichým chodem a atraktivním designem.  Jsou plně modulární a svou hloubkou pouhých 150 mm usnadňují instalaci a uspořádání kabeláže. Pro váš klid přichází se zárukou v délce 7 let a s plnou sadou prvků elektrické ochrany. 

Ion Gold ATX jsou součástí řady vysoce kvalitních počítačových zdrojů s atraktivní cenou, skvělým výkonem, přitažlivým designem a tichým chodem s velkým 140mm ventilátorem série Dynamic.  80PLUS® Gold certifikace účinnosti přispívá ke snížení hluku a k nižší spotřebě energie.

Tyto zdroje podporují nejnovější standard ATX 2.52 se zlepšeným časem náběhu po spuštění a lepší odezvou při změnách zatížení. DC-DC design zaručuje přesnější elektrický výstup a plnou kompatibilitu s moderními komponenty. 

Prémiové japonské kondenzátory o teplotní zatížitelnosti 105 °C na primární straně zajistí vynikající spolehlivost a odolnost. Plně modulární konstrukce umožňuje snadnou instalaci zdroje a přehledné uspořádání jeho kabeláže. 

Zdroje jsou vybaveny teplotně regulovatelným ventilátorem Fractal Design Dynamic 140 mm, speciálně přizpůsobeným pro použití v napájecím zdroji s mimořádně nízkou minimální rychlostí. 

Velikost pouhých 150 mm umožňuje instalaci v kompaktních počítačových skříních, nebo poskytuje další prostor pro správu kabelů ve větších skříních.

Modely Ion Gold jsou dostupné 550W, 650W, 750W a 850W. 

O společnosti Fractal Design

Švédská společnost Fractal Design se již více než 13 let zabývá vývojem a výrobou špičkových počítačových komponentů. V nabídce naleznete účinné počítačové zdroje určené jak pro běžné sestavy, tak pro výkonné herní počítače, spolehlivé vzduchové a vodní chlazení kompatibilní s většinou běžných základních desek a velké množství počítačových skříní všech rozměrů. Opravdoví nadšenci naleznou v nabídce také speciální tuningové PC skříně určené pro profesionální úpravy.

www.fractal-design.com