LASVIT spouští virtuální prohlídku pražského showroomu

Praha, 23. dubna 2021 – Obchody zůstávají kvůli pandemické situaci stále uzavřené. Česká sklářská a designérská společnost LASVIT spouští virtuální prohlídku pražského showroomu. Nejenom zákazníci si tak mohou užít samostatnou virtuální prohlídku showroomu, anebo se přes videohovor spojí s průvodcem, který je provede showroomem a představí, cokoli si budou přát. 

To nejlepší z tradičního českého sklářství a světového designu je odteď na dosah díky jedinému kliknutí. LASVIT se rozhodl, že nenechá své zákazníky čekat, než bude moci oficiálně opět otevřít svůj pražský showroom a spustil jeho virtuální prohlídku. Ta přitom nabízí hned dvě možné varianty. 

Zákazník si může vybrat, zda si užije prohlídku nerušeně a takzvaně v soukromí, a tím pádem stačí na webu prague.lasvit.com kliknout na „Experience Virtual Tour“, kde se pomocí šipek a sám vydá na virtuální průzkum showroomu, který si může prohlédnout do všech detailů, navíc v kteroukoli denní či noční hodinu.

Druhou možností je sjednání osobní prohlídky s průvodcem. Pomocí tlačítka „Book a Virtual Tour“ zákazník zadá svůj e-mail, na který se mu potom ozve zasvěcený průvodce ze společnosti LASVIT a domluví si čas prohlídky. Ta může poté proběhnout přes Facetime, Zoom, Teams či jinou platformu. Vše v reálném čase a tváří v tvář a z pohodlní domova. Průvodce zákazníka provede celým showroomem, poskytne fundovaný komentář k celému portfoliu LASVIT a samozřejmě také zodpoví všechny dotazy. Také probere kreativní nápady na nové projekty, které by si zákazník přál realizovat, nebo sjedná případný obchod.

Tato osobní služba je k dispozici od pondělí do pátku mezi 9.30 a 18.00. Ve stejném čase je také možné si osobně vyzvednout objednávky přes videohovor či e-shop.

Profil společnosti LASVIT

LASVIT je česká sklářská a designérská společnost, která se zaměřuje na světelné instalace na zakázku a kolekce svítidel, nápojového a dekorativního skla. Už od založení v roce 2007 se LASVIT drží své mise přinášet krásu a kus Česka klientům z celého světa, a tak inspirovat svět. 

Společnost navazuje na dlouhou historii sklářství na severu Česka. Zakladatel LASVITu Leon Jakimič řídí společnost s úctou k této tradici, ale zároveň s nadšením pro odvážný design a moderní technologie. Světelné instalace jsou dělané na míru danému místu a zákazníkovi. Do světa světla přináší LASVIT inovativní pohled a jejich instalace často umí měnit barvu, či reagovat na hudbu a pohyb. Klientům svítidla vytváří specifickou atmosféru a často i vypráví svůj vlastní příběh.

Více než 2 000 světelných instalací společnosti zdobí hotely, privátní rezidence a další komerční i nekomerční prostory po celém světě. V posledních letech spolupracoval LASVIT s mnoha známými světovými designéry, ale zároveň se stal odrazovým můstkem pro mladé a nadějné talenty. 

Pod vedením kreativního ředitele a známého českého designéra Maxima Velčovského, získal LASVIT prestižní cenu Milano Design Award 2018 přezdívanou „Oscar designu“. Maxim Velčovský v roce 2020 získal ocenění nejlepšího kreativního ředitele roku, který uděluje prestižní Interior Design Magazine. 

LASVIT inspiruje svět, ale zdroj této inspirace se rodí doma, v srdci Lužických hor. Své sídlo má tak LASVIT od roku 2019 právě tam, v Novém Boru. Součástí komplexu je i skleněný dům – metaforický “maják sklářství” na severu Čech.  

#LasvitDesign #LasvitCollections