Do hry VALORANT přichází léto. Hráči se mohou těšit na novou mapu i skiny

Praha, 26. dubna 2020 – V nové mapě ve hře VALORANT si hráči užijí cestu do Karibiku, na exotický ostrov Breeze. Na něm si vyzkouší zbrusu nové sady skinů Forsaken. Nová mapa potěší především snipery, kteří si prověří své dovednosti na rozlehlých plážích. To ale není vše. Těšit se mohou hráči také na nový Battle Pass. Epizoda 2, Akt 3 právě začíná!

Aktuální Battle Pass obsahuje nové hráčské karty, doplňky pro zbraně (gun buddies), spreje a skiny zbraní. Ti, kteří chtějí více odměn a nejenom ty obsažené v bezplatné verzi, si mohou zakoupit Battle Pass, který bude stát 1000 Valorant bodů.

Vítejte na ostrově Breeze

Nová mapa přináší léto o něco dříve. A to rovnou v karibském stylu. Kam se hráči podívají? Breeze je odlehlý ostrov nacházející se v jižní části Bermudského trojúhelníku. Breeze je ideální pro nácvik bojových dovedností na dlouhé vzdálenosti, protože se na ní nacházejí velké otevřené prostory. „Jedním z hlavních cílů, které jsme si při vytváření mapy Breeze dali, bylo vybudování větších a otevřenějších prostor, než se nacházejí na ostatních mapách. Možnost zazářit tak mají různé zbraně a agenti. Každá mapa ve hře by měla prověřit silné a slabé stránky agentů,“ říká Sal Garozzo, Senior Game Designer společnosti Riot Games. 

Skiny Forsaken: Krása temné strany

Nový akt s sebou přináší také působivý set. Skiny Forsaken jsou tu, aby vás nalákaly na temnou stranu. Díky nádherným audiovizuálním efektům a prvotřídnímu designu si vás získají hned na první pohled. Skiny Forsaken jsou inspirovány sadou Sovereign a budou vydány 27. dubna.

Balíček bude obsahovat zbraně Vandal, Operator, Spectre, Classic, Forsaken Ritual Blade (na blízko) a menší balíček s vylepšeními, jako je karta, sprej či gun buddy. Balíček bude stát 7100 Valorant bodů.

Úrovně a efekty skinů

  • Úroveň 1: Vlastní zaměřování a vlastní vysouvání nábojů
  • Úroveň 2: Vlastní VFX záblesk po výstřelu (muzzle flash) a zvuk ohně. Takzvaný efekt nečinného drahokamu (drahokam se točí)
  • Úroveň 3: Vlastní VFX/zvuk pro vybavení a přebíjení.
  • Úroveň 4: Kill Banner a Finisher
  • Level 5: Chroma se zlatým modelem a modrým VFX. Finisher a Kill Banner jsou tematicky založeny na skinu Sovereign. 

Celou fotogalerii naleznete zde.

O RIOT GAMES

Společnost Riot Games byla založena v roce 2006 s cílem vyvíjet, publikovat a podporovat hry, které budou nejúspěšnější na světě v zaměření se na hráče. V roce 2009 vydal Riot svůj debutový titul League of Legends, kterému se dostalo světového ohlasu. Hra se stala nejhranější PC hrou na světě a klíčovým motorem pro explozivní růst esportů 

Jak League of Legends vstoupila do své druhé dekády, pokračuje Riot v jejím vývoji a přináší hráčům nové zážitky v podobě titulů Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT, League of Legends: Wild Rift a několika dalšími, na kterých pracuje. Riot také buduje svět Runeterra prostřednictvím multimediálních projektů, které zahrnují hudbu, komiksy, deskové hry a připravovanou animovanou sérií Arcane.

Společnost Riot, kterou založili Brandon Beck a Marc Merrill, vede generální ředitel Nicol Laurent, má ústředí v Los Angeles v Kalifornii a má více než 2500 zaměstnanců ve více než 20 pobočkách po celém světě.