Lidl svým zaměstnancům poskytne celý den placeného volna k absolvování očkování proti COVID-19

Společnost Lidl připravila pro své zaměstnance v souvislosti s pandemií koronaviru další benefit. Zaměstnanci získají v den očkování proti onemocnění COVID-19 po celý den placené volno. Nárok na den volna obdrží při každé dávce očkování. Lidl tak chce zaměstnancům poskytnout dostatek času na odpočinek a zároveň zvýšit motivaci k očkování. 

Společnost Lidl si váží svých zaměstnanců a jejich obdivuhodného nasazení. „Rozhodli jsme se proto zaměstnancům poskytnout placené volno po celý den, kdy absolvují očkování proti koronaviru. Nebudou se tak muset vracet zpět do práce a volný čas využijí k odpočinku.  Věříme, že naši kolegové daný benefit ocení a zároveň podpoříme motivaci k očkování,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Společnost Lidl ocenila úsilí zaměstnanců v minulém i letošním roce, kdy pracovníci obdrželi finanční odměny a benefity. Získali nejen vitaminové a vánoční balíčky, ale také mimořádný příspěvek na stravné či například ovoce na pracovišti nebo možnost příspěvku na očkování proti chřipce. Celkově tak společnost Lidl investovala více než 135 milionů korun.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 271 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem