Tech Data vybrala nového lídra divize Microsoft, stal se jím Martin Hála

Praha, 19. května 2021 – Tech Data, přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software, má od května nového Business Unit Managera divize Microsoft – stal se jím Martin Hála. Martin pracuje v Tech Data od prosince 2015, několik let se věnoval cloudovým službám Microsoft a stál u zrodu programu Cloud Solution Provider v České republice a na Slovensku. V Tech Data působil na několika pozicích, jeho stěžejním úkolem vždy byla péče o partnerskou základnu, což využije i ve své nové roli. Na jeho pozici Product Managera pro Cloud ho střídá Luděk Marold.

„Silnou stránkou Martina Hály je komunikace s klíčovými partnery. Víme, že dokonale rozumí jak jim, tak možnostem, které jim i jejich zákazníkům otevírá cloud. Portfolio služeb Microsoftu je opravdu pestré a pro každou firmu nabízí paletu zajímavých řešení. Jsem přesvědčený, že Martin Hála je ten, kdo dokáže naše partnery pro moderní řešení nadchnout,“ řekl Pavel Salák, generální ředitel společnosti Tech Data AS Czech.

„Na novou roli se velice těším. Mým cílem je ukázat progresivní řešení od Microsoftu v komplexním světle tak, aby naši partneři dokonale využili jejich možnosti a dokázali je svým zákazníkům efektivně přizpůsobit,“ uvedl Martin Hála.

Devětadvacetiletý Martin Hála se stal v loňském roce poprvé otcem. Rodičovskou roli si chválí. „Člověk se s dítětem učí širším možnostem porozumění,“ poznamenal. Ve volném čase se rád věnuje novým technologiím a možnosti automatizace. Zajímá ho, jak věci fungují a jak by mohly fungovat lépe. 

Martin Hála přebírá funkci od Pavla Bartáka, který z osobních důvodů ze společnosti odchází. „Děkuji Pavlovi Bartákovi za jeho nasazení, s nímž divizi Microsoft vedl. Pomáhal budovat silný partnerský ekosystém, z jehož výhod těží partneři, my jako distributor i Microsoft jako vendor cloudových řešení,” doplnil Pavel Salák. 

# # #

O společnosti Tech Data

Společnost Tech Data spojuje svět pomocí technologií. Nabízíme nejen komplexní portfolio produktů, služeb a řešení, ale také vysoce specializované dovednosti a odborné znalosti v oblasti technologií nové generace. To našim distribučním partnerům umožňuje uvádět na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a prosperovat. Společnost Tech Data se nachází na 90. příčce žebříčku Fortune 500® a celých 11 let v řadě si od magazínu Fortune vysloužila titul jedné z nejobdivovanějších společností na světě. Chcete se dozvědět více? Pak navštivte naše webové stránky www.techdata.com nebo nás sledujte na sociálních sítích Twitter, LinkedIn, Facebook a Instagram.