Vlajková loď realme GT bude jedním z prvních smartphonů s operačním systém Android 12

19. května 2021 – Praha, Česká republika – realme, nejrychleji rostoucí značka smartphonů na světě, oficiálně oznámila, že tento měsíc bude pro model realme GT dostupná beta verze operačního systému Android 12. realme GT bude jedním z prvních přístrojů s podporou této verze operačního systému.

Loňský model realme X50 Pro byl jedním z prvních zařízení, které podporovalo beta verzi Android 11. Značka realme pak úzce spolupracovala se společností Google, aby shromáždila od vývojářů zpětnou vazbu ke svému uživatelskému interfaceu realme UI 2.0 založenému právě na operačním systému Android 11 Beta 1. Teď realme úspěšnou akci zopakuje s programem Android 12 Developer Preview, aby získalo ohlasy uživatelů před uvedením nového rozhraní realme UI 3.0. To značka představí později v letošním roce.   

realme GT je první vlajkovým modelem, který úspěšná značka odhalila v roce 2021. Je vybavený procesorem Snapdragon 888, chladícím systémem nové generace, 120Hz Amoled displejem, 65W super rychlým nabíjením a baterií o kapacitě 4500 mAh. Tato přelomová konfigurace nabídne uživatelům s beta verzí operačního systému Android 12 dokonalý zážitek.  

realme GT dorazí na globální trhy již brzy a uživatelé budou mít beta verzi Android 12 k dispozici hned po jeho uvedení.

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare to Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu. realme působí na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů. Za 12 měsíců od vstupu na český trh se vypracoval do TOP 4 nejdodávanějších značek a dle dat výzkumné společnosti Canalys vykázal ohromující meziroční nárůst o 4104 procent.