Canon opět sklízí prestižní mezinárodní ceny iF Design Awards za design svých výrobků. Letos získal nejvyšší ocenění fotoaparát s teleobjektivem PowerShot ZOOM

PRAHA, 25. května 2021 – Společnost Canon Inc. oznámila, že devět jejích produktů získalo prestižní ocenění 2021 iF Design Awards, které uděluje iF International Forum Design GmbH. Nejvyšší ocenění v kategorii produktů, zlatou medaili iF Gold Product Design Award 2021, získal fotoaparát s teleobjektivem Canon PowerShot ZOOM.  

Produkty společnosti Canon získávají ocenění iF Design Awards nepřetržitě již 27 let. Pro společnost Canon je toto uznání povzbuzením k vývoji dalších produktů, které budou spojovat nejlepší vlastnosti a špičkový design.

Vítězové cen iF Design Award 2021 (produkty)

Gold Award

Vítězové cen iF Design Award 2021 (produkty)

Cena za design

00

Ceny iF Design Awards se udělují již od roku 1953. Jsou mezinárodně uznávané jako jedno z neprestižnějších ocenění na poli průmyslového designu a každoročně je získávají mimořádné počiny z celého světa. Letos bylo přihlášeno více než 10 000 soutěžních příspěvků z 52 zemí. Porota složená z mezinárodně aktivních odborníků na design hodnotila sedm kategorií: produkt, obal, komunikace, interiérová architektura, profesionální koncept, služba a architektura.

Fotografie nejvýše oceněného fotoaparátu Canon PowerShot ZOOM najdete ZDE.

# # #

O společnosti Canon Europe
Canon Europe je strategická centrála pro region EMEA společnosti Canon Inc., předního světového dodavatele technologií a služeb pro digitální zpracování obrazu. Canon Europe působí přibližně ve 120 zemích, zaměstnává okolo 13 500 lidí a přispívá zhruba čtvrtinou ke globálním ročním výnosům společnosti Canon.  Společnost Canon byla založena v roce 1937 a po celou dobu své osmdesátileté existence přináší zákazníkům špičkovou obrazovou techniku. Neustále investuje do správných oblastí a využívá příležitosti k růstu, od fotoaparátů po komerční tiskárny a od podnikového poradenství po lékařskou techniku. Firemní filozofie společnosti Canon je Kyosei, což znamená „žít a pracovat společně pro obecné blaho“. V regionu EMEA společnost Canon Europe usiluje o trvale udržitelný obchodní růst a zaměřuje se na snižování svého dopadu na životní prostředí a pomáhá jej snižovat i svým zákazníkům pomocí svých produktů, řešení a služeb. Je průkopníkem, který neustále mění svět obrazové techniky pro vyšší dobro. Svými technologiemi a inovativním duchem posouváme hranice možného, abychom mohli vidět svět z nových pohledů. Pomáháme vnášet do života kreativitu, snímek za snímkem. Protože můžeme-li náš svět vidět, dokážeme jej měnit k lepšímu.Další informace o společnosti Canon Europe naleznete na stránkách www.canon-europe.com