Digitální komunikaci Atrea napříč Evropou má nově na starosti LCG New Media

Česká společnost Atrea, přední světový hráč v řešení vzduchotechniky a rekuperace tepla, si v tendru pro komunikaci se zaměřením na digitální kanály vybrala agenturu LCG New Media. Úkolem agentury bude posílit povědomí o společnosti napříč Evropou, zajistit edukaci trhů a zvýšit poptávku po jejích produktech a řešeních.

„Pro klienta Atrea připravujeme celkovou koncepci a strategii pro komunikaci napříč Evropou se zaměřením na digitální kanály. Cílem je posílit povědomí v zemích, kde mají svá sídla, zajistit edukaci trhů a zvýšit poptávku po produktech a řešeních Atrea. Strategie se zaměřuje jak na B2B tak i B2C komunikaci. Budeme zajišťovat jak výkonnostní kampaně, tak brandové, grafické koncepce či obsahovou strategii,“ říká Vojtěch Lambert, ředitel LCG New Media. 

Rodinná společnost Atrea vznikla v roce 1990. Nyní působí na 24 trzích, převážně v Evropě, ale také v Austrálii a na Novém Zélandu. Připravuje se na vstup na americký trh. V ČR a Rumunsku je jedničkou na poli vzduchotechniky a rekuperace tepla, jen v České republice činil obrat společnosti v roce 2019 více než 700 milionů Kč.

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Mezi aktuální klienty patří BAYER, STOCK, HONOR (Huawei), CinemaCity, Schuelke, festivaly HradyCZ, MAPO Group, Nemocnice Šumperk, Loterie Korunka, Festo, Bondster, Perrigo a další firmy. V referencích má agentura společnosti jako Omega Pharma, OC Harfa, Bubbleology, Edenred, Grandhotel Pupp, BTL, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, BigBoard nebo Ferring. V roce 2020 se agentura stala absolutním vítězem soutěže WebTop100 se svou kampaní na podporu dárcovství plazmy pro klienta MAPO plasma. Více informací najdete na www.lcgnewmedia.cz.


O LCG NEW MEDIA:

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v digitálním prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní, brandové nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketingu. Jsme partnerem Google. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a US. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.