Na trh přichází nejlepší neomezený tarif pro jednotlivce. Vodafone ho nabízí spolu s dalšími novinkami

1. června 2021 – Už několik let platí, že Vodafone při kombinaci služeb nabízí zákazníkům nejlepší cenu za neomezený mobilní tarif na českém trhu. Dnes přichází s atraktivní nabídkou samostatného tarifu pro jednotlivce. Kdo si pořídí tarif s neomezeným voláním, SMS i objemem dat, zaplatí měsíčně 799 korun a bude mít k dispozici rychlost připojení dostatečnou pro sledování filmů ve vysoké kvalitě i pro videohovory. Tarif s neomezenou rychlostí, která se hodí pro nejvyšší nároky, využití 5G sítě včetně přenosu videa ve 4K nebo pro práci s cloudovými uložišti, vyjde jednotlivce na 1199 korun. Stále přitom platí, že kdo bude kombinovat více služeb, získá ještě lepší ceny. Jak ukázala i nedávná nabídka nejrychlejšího pevného internetu za polovinu: Vodafone demokratizuje trh a usiluje o to, aby výhody digitalizace byly dostupné všem. I nyní je navíc připravená speciální letní akce: neomezená mobilní data pro jednotlivce nastálo za 599 korun. 

Vodafone byl prvním mobilním operátorem, který v červnu 2019 přinesl na český trh stálou nabídku mobilních tarifů s neomezeným objemem dat. Podmínkou pro získání atraktivní ceny byla kombinace více služeb a takové balíčky se i dnes zákazníkům vyplatí. Zároveň ale Vodafone přichází s důležitou novinkou: mobilním neomezeným tarifem pro jednotlivce bez dalších podmínek a navíc za nejlepší cenu i s nejlepšími parametry na trhu.

„Chceme demokratizovat trh a udávat trendy. Být prvním operátorem, který zpřístupní neomezená data napříč zákaznickým spektrem – od jednotlivců přes živnostníky až po středně velké podnikatele. Proto přicházíme s nabídkou neomezených datových tarifů pro jednotlivce bez podmínek a za příznivé ceny,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.

Kolik tarify stojí a co obsahují


První novinkou v nabídce je tarif Neomezený Super za 799 korun měsíčně, který si zákazník může pořídit samostatně a který obsahuje neomezené volání, SMS i neomezený objem mobilních dat. Nabízí přitom rychlost připojení 10 Mb/s, to znamená dostatečné parametry i pro sledování filmů ve vysokém rozlišení nebo třeba pro pracovní videohovory.


Druhou novinkou je tarif Neomezený Premium 5G. Oproti prvnímu zmíněnému se liší tím, že navíc přináší i neomezenou rychlost připojení. Tu si zákazníci mohou užít zejména v nové 5G síti (ať už jde o přenos videa ve 4K rozlišení, hraní her s rozšířenou realitou nebo práci s cloudovými úložišti), kterou Vodafone pokrývá už více než 3,5 milionů zákazníků. Je tak jednoznačně českým lídrem v pokrývání signálem 5G. Cena tarifu je 1199 korun měsíčně. V obou případech platí: s pevným internetem od Vodafonu vyjdou tarify ještě levněji. Neomezený Super na 699 korun a Neomezený Premium 5G na 999 korun. Pevný internet od Vodafonu je dostupný pro 99 % domácností, navíc přes 1,4 milionu domácností a firem je v dosahu gigabitové sítě, to znamená rychlost 1 Gb/s.

„Uplynulý už více než rok se kvůli pandemii stal rokem datových přenosů a krize urychlila digitalizaci. Zákazníci u nás vždy budou těžit z toho, pokud si pořídí kombinaci mobilního a pevného připojení, případně televize. Chceme ale nyní přispět k tomu, že výhody digitalizace budou dostupné všem – proto i jednotlivcům nabízíme neomezená data v HD kvalitě za 799 korun a neomezenou rychlost za 1199 korun. Navíc spouštíme speciální akci v podobě tarifu Neomezený Basic, kdy si zákazník může neomezená data pořídit trvale za 599 korun měsíčně s rychlostí 2 Mb/s, a to od pátku 4. června jako limitovanou letní nabídku,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky. Neomezený Basic je startovací tarif pro každého, kdo příliš neřeší rychlost, ale chce si internet (a samozřejmě i neomezené volání a SMS) užívat kdykoliv a kdekoliv – například pro chatovaní, sociální sítě, poslech hudby nebo hledání v mapách. Limitovaná nabídka je určená pro prvních 5000 zákazníků a dostupná bude od 4. června výhradně přes webové stránky Vodafonu. 

Změny se týkají také původní tzv. konvergentní nabídky, kdy zákazníci využívají kombinaci služeb. Přehled vybraných změn najdete v přiložené tabulce a další informace shrnuje webová stránka www.vodafone.cz/tarify.

Co je připraveno pro firmy


Nová nabídka nezapomíná ani na firemní zákazníky. „Podle zprávy Check Point’s Mobile Security Report 2021 téměř všechny organizace čelily v loňském roce mobilním hrozbám a útokům a 46 procent organizací mělo alespoň jednoho zaměstnance, který stáhl škodlivou mobilní aplikaci. I z našich interních průzkumů víme, že právě kvalitní zabezpečení je služba, kterou firemní zákazníci velmi oceňují. To se odráží i v nových tarifech,“ říká Jonathan Rutherford, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro firemní zákazníky. 

K firemním tarifům Neomezený Business Super a Neomezený Business Premium 5G získají zákazníci navíc zabezpečení CyberWall (aplikace chrání telefon, ale také tablet nebo počítač před viry, útoky i nevhodnou Wi-Fi). Součástí těchto tarifů je i 300 minut volání do zahraničí, které je možné čerpat v EU a Business zóně – včetně například USA, Švýcarska nebo Ruska. Díky hodinám volání zdarma mohou být podnikatelé bez obav v kontaktu s dodavateli i odběrateli v mnoha zemích světa. Také živnostníci a malé firmy mohou sáhnout po akčním tarifu Neomezený Basic.

Kromě toho mohou firmy, které běžně potřebují více SIM karet, využít nabídku Vodafone Flexi Business. Díky nabídce na míru ušetří až 40 procent nákladů a bez zbytečných starostí získají přesně to, co pro své podnikání potřebují. S Vodafone Flexi Business dosáhnou zájemci snadno na nové telefony a další zařízení, sleva může být až v hodnotě šestinásobku měsíčního plnění, v závislosti na délce smlouvy. 

Více o firemních tarifech a možnostech, jak si zajistit konektivitu kombinací mobilního a pevného připojení, najdete ZDE.

O společnosti Vodafone

Vodafone je telekomunikačním lídrem v Evropě a Africe. Naším cílem je „spojovat pro lepší budoucnost“ a naše odborné znalosti a rozsah působení nám dávají jedinečnou příležitost dosáhnout pozitivní změny pro společnost. Naše sítě udržují rodiny, přátele, firmy i vlády ve spojení a hrajeme zásadní roli při udržování chodu ekonomik a kritických odvětví, jako je vzdělávání a zdravotní péče. Vodafone je největším operátorem mobilních a pevných sítí v Evropě, je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT) a naše technologická platforma M-Pesa v Africe umožňuje více než 48 milionům lidí těžit z přístupu k mobilním platbám a finančním službám. Mobilní a pevné sítě provozujeme v 21 zemích a ve 49 dalších spolupracujeme v oblasti mobilních sítí s partnery. K 31. březnu 2021 jsme měli více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 27 milionů zákazníků s pevným připojením, více než 22 milionů televizních zákazníků a přes 123 milionů připojených IoT zařízení

V České republice poskytuje Vodafone služby více než 4,5 milionu zákazníků – zhruba 3,9 milionu připadá na mobilní služby, dalších přibližně 700 tisíc na fixní služby, kde Vodafone posílil svou pozici po integraci společnosti UPC Česká republika. Podporujeme diverzitu a inkluzi prostřednictvím našich politik v oblasti mateřské a rodičovské dovolené, celosvětově s pomocí internetového připojení posilujeme postavení žen a obecně zlepšujeme přístup ke vzdělání a digitálním dovednostem. Respektujeme všechny jednotlivce bez ohledu na rasu, etnickou příslušnost, zdravotní postižení, věk, sexuální orientaci, genderovou identitu, kulturu nebo náboženství.Vodafone rovněž dělá významné kroky ke snížení dopadu svého podnikání na planetu. Jde například o nákup 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů po celém světě i o opětovné použití, další prodej nebo recyklaci 100 % našeho nadbytečného síťového vybavení nejpozději od roku 2025. Firma také postupně snižuje emise skleníkových plynů z provozu i z dodavatelského řetězce. Díky těmto krokům chce Vodafone dosáhnout nejpozději v roce 2040 uhlíkové neutrality. Více informací na www.vodafone.cz.