CCC spouští nový zákaznický klub, oslovuje téměř 900 tisíc členů původního

První červnový den byla spuštěna nová verze zákaznického Klubu CCC. Plynule navazuje na původní věrnostní program, který fungoval od roku 2015 a čítal téměř 900 tisíc členů. Nově nabídne zákazníkům tři úrovně členství – Standard, Silver, Gold. 

Nový věrnostní klub je interním projektem společnosti CCC, který byl již v březnu úspěšně uveden v Polsku a nyní je implementován na další země, kde CCC působí.

Členství z původního Klubu CCC se automaticky převádí do nové verze na úrovni Standard. V každé úrovni na ně čekají nejen slevy v rámci sortimentu CCC, ale také další zajímavé slevové nabídky u partnerů Klubu, mezi které aktuálně patří třeba Apart, Audioteka, Datart, Fruitisimo, Kärcher, KFC, Marionnaud, Modivo nebo Čedok. Mimo to členstvím v klubu získají zákazníci přístup ke speciálním akcím, budou první, kdo se dozví o všech novinkách v síti CCC, včetně možnosti přednostního nakupování limitovaných kolekcí. CCC aktivně pracuje i s vlastní aplikací pro chytré telefony, kterou je možné s věrnostním programem propojit a získat tak přístup k VIP obsahu a dalším výhodám.

„Naším cílem je řady věrných zákazníků dále rozšiřovat. Dosavadní klub byl sice oblíbený, ale dosáhl svého maxima a my jsme chtěli zákazníkům nabídnout mnohem více. Od nové verze si slibujeme překročení pomyslné mety 1 milionu členů a nyní se zaměřujeme na to, aby se o klubu dozvědělo co nejvíce lidí. V červnu navážeme na spuštění nového klubu 360°kampaní. Začínáme v rádiu, digital, OOH, inzercí v printu a TV spoty,“ uvádí marketingová manažerka CCC Veronika Sajdoková. 

Rozdělení podle úrovní:

C:\stare PC\D\MC-Consultant\CCC boty\KLUB CCC\fungování-nové-verze.jpg

Označeno tagem