Věnujte ke dni otců (20. června) českou tradici. Dovolte mužům poznávat PIVO JINAK

V Praze – 31. května 2021 – Poslední rok byl v gastronomii velmi turbulentní, neustálé zavírání a otevírání restaurací i hospod zasáhlo každou mužskou duši – o to víc pivní fajnšmekry. Podpořte českou tradici a věnujte ke dni otců předplatné řemeslných piv od Pivo Jinak. Je to skvělá příležitost, jak si vytvořit nové společné zážitky a u sklenky vychlazeného piva zavzpomínat nebo probrat šikovnost českých rukou, které pro vás pivo právě uvařily.   

Každý měsíc vybírají ta nejlepší řemeslná piva přímo nadšenci z Pivo Jinak, kteří dbají na to, aby v pivním boxu byly zastoupeny různé pivní styly a chutě. Piva se v rámci předplatného nikdy neopakují, každé pivo v boxu je jedinečné. Řemeslná piva jsou pečlivě zabalená po šesti nebo dvanácti kusech v krabici, dle vybraného členství, a distribuována jednou měsíčně po celé České republice. Pivní předplatné lze objednat na 1, 3, 6 nebo 12 měsíců.

Stejně jako každý pivovar má i každé pivo svůj příběh. Součástí balení je proto i sběratelská pivokarta se všemi detaily. Pivo Jinak propojuje pivní nadšence i ty, kteří pivu teprve přichází na chuť, s lokálními českými, moravskými i slezskými pivovary. 

Potěšte své muže i otce. Dovolte jim poznat Pivo Jinak a prochutnat unikátní pivní speciály ze všech koutů České republiky. U objednávek učiněných do 13.6. včetně je garantováno doručení do Dne otců (20.6.). Kdo však v tomto termínu objednat nestihne, nemusí zoufat. Až do 19.6. půjde objednat pivní předplatné formou atraktivního dárkového certifikátu, který bude zájemcům obratem vystaven a zaslán na e-mail. Fyzicky první pivní boxy v takovém případě dorazí v nejbližším následujícím rozvozu (07/2021). Objednávejte na www.pivojinak.cz .

***

Projekt Pivo Jinak  

Tento pivní předplatitelský klub se světu představil už v roce 2017. Od té doby jeho základna pivních fanoušků neustále roste. Tým Piva Jinak vybírá vždy piva vařená lokálně, s poctivostí, láskou a důrazem na kvalitu surovin. www.pivojinak.cz