Design prémiových spotřebičů ASKO s nejvyšším oceněním za kreativitu udává směr celému odvětví

Červen 2021 ‒ ASKO, přední skandinávská značka prémiových domácích a profesionálních spotřebičů do kuchyně, pro skladování potravin a vína i péči o prádlo,  zvítězila hned dvakrát v prestižní soutěži iF DESIGN AWARD 2021. Mezinárodní porota 98 ​​nezávislých odborníků na design zařadila vinotéku ASKO Elements mezi nejúspěšnější kreativní počiny roku 2021 a ocenila ji absolutně nejvyšší cenou iF GOLD AWARD 2021. Další skvělé ocenění – iF DESIGN AWARD 2021 – si odnesly indukční varné desky Celsius ° Cooking ™ s inteligentním systémem nádobí. Vítězné výrobky si našly cestu na pomyslný designový piedestal mezi téměř 10 000 vybranými produkty z 52 zemí. Cena iF DESIGN AWARD je po celém světě již od roku 1954 uznávána jako meta výjimečného designu. 

Právě získaná ocenění vzdávají hold závazku skandinávské značky ASKO k té nejvyšší možné kvalitě,  inteligentní technologii i řemeslně dokonalému zpracování dotaženému do nejmenších detailů. Jsou také potvrzením výjimečného postavení této prémiové značky domácích a profesionálních spotřebičů za hranicí komfortu a dokonalosti,“ říká Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK. 

iF GOLD AWARD 2021 pro vinotéku ASKO

Vinotéka ASKO Elements byla oceněna vůbec nejvyšší možnou prestižní zlatou iF GOLD AWARD jako jeden z nezajímavějších počinů roku 2021 s pozoruhodnou rovnováhou mezi mimořádně precizním řemeslným zpracováním a pokročilou technologií. Vinotéka poskytuje ideální prostředí pro skladování, zrání a podávání až 190 lahví vína ve třech oddělených, samostatně ovladatelných teplotních zónách s dokonalou regulací teploty, vlhkosti, rovnoměrným prouděním vzduchu bez jakéhokoliv chvění a ochranou proti pachům a UV záření. Inteligentní vinotéka je díky aplikaci Vivino propojena s rozsáhlou databází informací o víně. Každou uloženou láhev je možné digitálně naskenovat a údaje uložit pro perfektní přehled o sbírce uchovávaných vín; zároveň je možné využít i přístup k someliérským tipům pro degustaci, skladování, podávání a mnoho dalšího. Část vinotéky určená k podávání má barevně nastavitelný systém osvětlení pro vytvoření té správné atmosféry při degustaci. Výsuvné dřevěné police s teleskopickými pojezdy a tabulkami s křídou pro vlastní záznamy dávají vyniknout preciznímu řemeslnému zpracování, z něhož cítíte dotyk lidských rukou. Pokročilá technologie se pak postará o vše ostatní, abyste si radost ze zázraku jménem  víno vychutnali s každým douškem. Minimalistický design vinotéky se skleněnými dvířky a elegantním madlem  dává vinotéce dokonale splynout s jakýmkoliv obytným prostorem. Oceněnou vinotéku ASKO WCN311942G si mohou prohlédnout a pořídit i čeští a slovenští zákazníci – například v designovém showroomu ASKO v Praze. 

Varná deska  Celsius ° Cooking ™

Prestižní iF DESIGN AWARD 2021 byla udělena také indukčním varným deskám ASKO Celsius ° Cooking ™ a inteligentnímu systému nádobí, které posouvají přípravu jídla na novou úroveň. Díky přesné kontrole teploty a času tak mohou i všední kuchaři dosáhnout profesionálních výsledků. Jedná se o nový přírůstek do řady prémiových kuchyňských spotřebičů ASKO za hranicí komfortu a dokonalosti. Inovativní systém se skládá z varných desek, pánví a hrnců s teplotními senzory v ploše dna, teplotní sondy a aplikace pro asistované vaření s video recepty – vše funguje jako perfektně sladěné varné centrum nové generace, kde jsou spotřebiče i inteligentní nádobí propojeny přes Bluetooth. Unikátní technologie byla vyvinuta s  tvůrci chytrého nádobí Hestan Cue. ASKO Celsius ° Cooking ™ tak otevírá i amatérským kuchařům úplně nové možnosti a nabízí nekonečný svět inspirace a radosti při každodenní i sváteční péči o nejbližší i hosty.

O iF DESIGN AWARD

Cena iF DESIGN AWARD je celosvětově uznávaným prestižním oceněním za design a kvalitu a arbitrem tvůrčí inovativnosti. Byla založena v roce 1954 nejstarší nezávislou designovou institucí na světě, iF International Forum Design GmbH v Hannoveru. Obě ocenění, která právě získaly hned dvě produktové řady prémiových domácích spotřebičů ASKO, stvrzují výjimečné postavení této značky na poli designu, řemeslně dokonalého zpracování a také inovativních a udržitelných technologií. 

Comfort Program

Luxusní spotřebiče ASKO se dají pořídit v designovém showroomu ASKO nebo u vybraných  prodejců, a to buď za jednorázovou úhradu, nebo jako součást prémiové služby Comfort Program s měsíčními platbami po dobu jejich plánovaného užívání. Tato služba zahrnuje kromě sedmileté záruky i nadstandardní odborné poradenství při používání spotřebičů i každodenní asistenci při řešení nečekaných situací. Přináší zákazníkům ten nejvyšší možný komfort a je výhodná i při pronajímání luxusních nemovitostí. 

Fotogalerie je připravená zde: https://1drv.ms/u/s!AlDUuB6kZhh4p1TuIcxvZpyLeBYx?e=xguQQw

O značce ASKO:

ASKO je již více než 70 let synonymem exkluzivních spotřebičů, které přinášejí do domácností těch nejnáročnějších zákazníků dokonalý soulad spolehlivosti, inovativních technologií a moderního, nadčasového designu v duchu skandinávských hodnot: spolehlivosti, péče o rodinu a zdraví, i ohleduplnosti k přírodě a lidem. Ať už jde o spotřebiče pro vaření nebo péči o prádlo, vždy přinesou domů luxus i špičkové technologie a funkce, vyzkoušené šéfkuchaři a profesionálními provozy. Spotřebiče ASKO inspirované Skandinávií nabídnou moderní a přitom dokonale nadčasovou krásu, inspiraci i radost z každé činnosti, ať už se odehrává v kuchyni nebo prádelně. ASKO. Inspired by Scandinavia. Spotřebiče za hranicí komfortu a dokonalosti.Další informace: www.cz.asko.com

Označeno tagem