Piráti a Starostové spojují na Kladně síly pro komunální volby 2022

Kladno, 16. červen 2021 – Kladenské organizace České pirátské strany a hnutí STAN uzavřeli koaliční dohodu pro komunální volby 2022. Koalici do voleb povedou kulturní organizátor Roman Hájek za Piráty a zastupitelka Anna Gamanová za STAN.

„Ve spojení obou stran vidíme příležitost řešit v komunální politice témata, která ovlivňují kvalitu každodenního života na Kladně, ale zůstávají dlouhodobě přehlížená. Zároveň mám radost z toho, že s námi do politického života přichází řada lidí, kteří mají energii i schopnosti proměnit město k lepšímu,“ říká lídr kladenských Pirátů Roman Hájek. 

„Přejeme si, aby lidé mohli být na Kladno hrdí. Aby se stalo městem pro celý život. Uděláme všechno pro to, abychom společně využili příležitosti, které Kladno má, a aby se naše město stalo inspirací a příkladem i pro jiné,“ doplňuje Anna Gamanová.

S představiteli nově vzniklé koalice se mohou lidé osobně seznámit na neformálním setkání, které se bude konat ve čtvrtek 24. června od 17 h v Kročehlavech “u tržnice”. 

Video oznámení koalice: https://youtu.be/4SWWGo6NKCs


Aktuální dění průběžně komentujeme na www.piratiastarostovekladno.cz