HONOR se během pár měsíců vyhoupnul na 9,5 % podílu na trhu v mateřské Číně

A picture containing text, dark, night sky

Description automatically generated

[23. června 2021, Shanghai, Čína] Mezinárodní technologický brand HONOR uvedl minulý týden několik novinek, na které se brzy můžeme těšit i v České republice a na Slovensku. Mezi nimi dlouho očekávanou vlajkovou loď sérii HONOR 50 s prémiovou výbavou fotoaparátů nebo nová bezdrátová sluchátka HONOR Earbuds 2 SE. Po odmlce po novém roce a povedené novince fitness náramku HONOR Band 6 se HONORu daří. Podíl na trhu v mateřské Číně se v květnu 2021 vyšplhal na 9,5 %.

HONOR má našlápnuto být znovu silným konkurentem světové špičce

Od 17. listopadu 2020 uběhlo pouhých 211 dní, kdy HONOR začínal od nové startovací čáry už jako samostatná společnost. Během této velmi krátké doby HONOR zmobilizoval své zdroje a intenzivně pracoval na uvedení novinek. 

HONOR tak pokračuje ve své misi dál dodávat ve svých produktech tu nejlepší technologii a stále posouvat její vývoj dopředu, tak jako se to povedlo s čipsetem Snapdragon 778G 5G, zajišťujícím excelentní výkon při minimální spotřebě.

HONOR v současné době spolupracuje s více jako 1000 dodavateli a v mateřské Číně otevřel víc jak 2 500 kamenných obchodů.

Globální prezident HONOR George Zhao, dodává: „Za 211 dní je radost a čest být zpět ve hře. Náš výzkumný a vývojový tým se rychle zmobilizoval, snažil se ve dne v noci a piloval nový produkt s mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 778 G. Díky rozvinutým inovativním technologiím HONOR, jako je GPU Turbo X a Hunter Boost, jsme využili potenciál, navýšili výkon a zajistili rychlejší a plynulejší uživatelský zážitek.

Série HONOR 50 dokládá silné technologické pozadí našeho týmu, už brzy se můžete těšit na další novinky.“

Globální launch série HONOR 50: George Zhao, prezident HONOR

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk