HONOR hledá nové talenty v celosvětové soutěži. Hraje se o peněžité odměny v hodnotě víc jak za 2 000 000 Kč nebo pozvánku do globálního designerského týmu!

Picture 2

[7. července 2021, Praha] Až do 31. srpna 2021 se můžou všichni talentovaní kreativci přihlásit do celosvětové soutěže HONOR Talents 2021. HONOR aktuálně hledá tvůrce v různých kategoriích: tapety, tematické koncepty, kreativní designy hodinek nebo otevřený design pro použití na jakémkoli materiálu. Hraje se o peněžité odměny v hodnotě víc jak za 2 000 000 Kč nebo pozvánku do globálního designérského týmu HONOR! Přihlašovat se můžete do 21. sprna 2021 na webu HONOR.

A picture containing text

Description automatically generated

Už 2. edice celosvětové talentové soutěže HONOR Talents znovu otevírá dialog o propojení špičkové technologie a dokonale sehraného designu

S celosvětovou kreativní soutěží HONOR Talents pokračuje značka HONOR ve svém konceptu podporovat začínající talenty z různých oborů, včetně designu a kreativních oblastí. HONOR se dál chystá pracovat na souhře špičkové technologie v kombinaci s nadčasovým a dobře fungujícím designem. Značka chce na tomto inspirativním konceptu také ukázat, jak život každého z nás, z různého prostředí a spektra zájmu, může zároveň pomáhat pohánět vývoj technologie dopředu, aby byla prospěšná pro všechny.

Jde o již druhou edici celosvětové talentové soutěže HONOR Talents, kde HONOR hledá propojení zajímavých tvůrců a nových technologií, tento rok s podtitulem „Beauty Is All That You See“ (Krása je ve všem, co vidíte). Tento rok koncept provázejí 3 tematické řady: „Národní kulturní poklad“, „Genesis“, a „Nový začátek“.

A picture containing text, sky, outdoor

Description automatically generated

Přihlášky do 1. kola běží do 21. srpna 2021

Své nápady a talentové práce můžete přihlásit až do konce srpna na webu:

https://www.hihonor.com/honor-talents/en/

Nepropásněte uzávěrku do 1. kola! Hraje se o peněžité odměny v přepočtu víc jak za 2 000 000 Kč nebo pozvánku do globálního designerského týmu HONOR.

Odborná porota vybere finalisty do konce září. HONOR odmění celkem 69 soutěžících! Soutěžící z Číny získají odměnu v čínských juanech. Soutěžící z ostatních zemí pak získají výhru v amerických dolarech podle aktuálního kurzu. 

Picture 7

HONOR Pass

Každý soutěžící získává automaticky tzv. HONOR Pass, který je v případě zájmu soutěžícího přímou vstupenkou a pozvánkou na interview do globálního designerského týmu.

Video 4

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk