AirFrance odhaluje první novinky ve svém letovém řádu dálkových letů pro zimní sezonu 2021 – 2022

  • 3 nové destinace: Zanzibar (Tanzanie), Maskat (Omán) a Kolombo (Srí Lanka)
  • Plně modifikovatelné a refundovatelné letenky do 31. prosince 2021

Air France pokračuje v úpravách nabízených spojů, rozšiřuje nabídku služeb do dalších destinací. V zimní sezóně 2021 (říjen 2021 – březen 2022) nabídne svým zákazníkům nové možnosti cest do slunných destinací po celém světě, s odletem z letiště Paříž-Charles de Gaulle.

Afrika: Zanzibar
Od 18. října 2021 bude Air France létat na Zanzibar (Tanzanie), což je pro tuto leteckou společnost zcela nová destinace. Dva lety týdně bude provozovat Boeing 787-9, který naváže na lety do Nairobi (Keňa).

Zámořská území: Papeete
Letos v zimě Air France v reakci na silnou poptávku zákazníků posílí letový řád do Papeete (Francouzská Polynésie), který navazuje na let do Los Angeles (Spojené státy). Od 3. listopadu 2021 bude letecká společnost nabízet až 5 frekvencí do této destinace, a to letadly Boeing 777-200.

Blízký východ: Muscat a Dubaj
Na Blízký východ začne Air France od 31. října 2021 provozovat tři týdenní frekvence do Maskatu (Omán). Lety budou provozovány letadly Boeing 787-9. Letecká společnost rovněž posílí svůj letový řád do Dubaje (Spojené arabské emiráty) a od 23. října 2021 nabídne až 14 letů týdně.

Asie: Kolombo
Od 1. listopadu 2021 začne Air France provozovat také lety do Kolomba (Srí Lanka, se třemi týdenními frekvencemi jako pokračování letu do Malé (Maledivy). Lety budou provozovány letadly Boeing 787-9.

Severní Amerika: Miami
A konečně, od 31. října 2021 zvýší společnost Air France počet letů do Miami (Spojené státy) a bude nabízet až 12 letů týdně provozovaných letadly Boeing 777-300 a Airbus A350.

Sledujte aktuální informace a podmínky cestování
Letový řád se může měnit v názavnosti na aktuální situaci, podle vládních nařízení, v souladu s platnými hygienickými opatřeními v jednotlivých zemích. Společnost Air France doporučuje svým zákazníkům, aby si před cestou zkontrolovali cestovní omezení a doklady požadované po příletu do cílové destinace. Více informací naleznete na adrese airfrance.traveldoc.aero.

Společnost Air France brzy představí svůj kompletní zimní letový řád na období 2021-2022.
Další podrobnosti nebo rezervaci naleznete na adrese www.airfrance.fr.

—–

About Air France

Since 1933, Air France has been promoting and highlighting France throughout the world. With an activity divided between passenger transport, cargo transport and aeronautical maintenance, Air France is a major air transport player. A workforce of more than 45,000 staff are committed on a daily basis to offering each customer a unique travel experience. Air France, KLM Royal Dutch Airlines and Transavia make up the Air France-KLM Group. The Group relies on its powerful hubs at Paris-Charles de Gaulle and Amsterdam-Schiphol to offer a vast international network. Its Flying Blue frequent flyer programme has over 17 million members. Air France and KLM are members of the SkyTeam alliance which has a total of 19 member airlines.

Air France places the health and safety of its customers and staff at the heart of its concerns. As part of its Air France Protect health and safety commitment, the company has introduced the strictest health and hygiene measures to ensure a safe trip.