HONOR potvrdil využití nejnovějšího čipu Qualcomm Snapdragon 888 Plus a odhalil design HONOR Magic3 Series

HONOR a Qualcomm diskutují o využití umělé inteligence a zpřístupnění 5G sítě v rámci panelové diskuze Global CEO Tech Talk pořádané agenturou Reuters Plus

Picture 2

Global CEO Tech Talk pořádané agenturou Reuters Plus

[20. července 2021, Praha] – HONOR, jedna z předních globálních technologických značek, byla dnes díky globálnímu prezidentu značky Georgi Zhao součástí panelové diskuze Global CEO Tech Talk. George Zhao prozradil více o budoucnosti, éře chytré domácnosti s využitím nové sítě 5G nebo umělé inteligence. S Georgem Zhao, globálním prezidentem HONOR, vedli diskuzi další špičky v oboru, Cristiano Amon, prezident a zakladatel Qualcomm, Sitao Xu, ekonomický šéf a partner Deloitte China a Nathan Midler, ředitel čínské pobočky Harvard Business Publishing.

George Zhao vyzdvihl nadcházející sérii HONOR Magic3, která bude poháněna čipsetem Qualcomm Snapdragon 888 Plus a dodal: „S více než 20% upgradem výkonu integrované umělé inteligence je Snapdragon 888 Plus dostačující pro několik běžících procesů zároveň. S nejvíce výkonným čipsetem v odvětví je HONOR Magic3 Series velmi flexibilní a dokáže doručit nejlepší zážitek z využití kamery ve třídě mobilních telefonů.” 

A group of people on a stage

Description automatically generated

Global CEO Tech Talk byla také první příležitost nasdílet víc o inspiraci designu HONOR Magic3 Series, který vychází z barev tzv. zlaté hodinky, kterou dobře znají všichni fotografové nebo tvůrci video materiálů. Je to jednoduše ta nejlepší hodina dne na natáčení nebo pořizování fotek.

V těchto 15 až 20 minutách, předtím než zapadá Slunce, nebo těsně po východu Slunce, kdy je Slunce mezi -6° až -4° pod horizontem, je obloha temně modrá. Když je Slunce mezi -4° až 6° nad horizontem, obloha zrůžoví nebo dostane růžovo-zlatavý nádech. Přesně těmito barvami tzv. zlaté hodinky byla inspirována nová série chytrých telefonů HONOR Magic3 Series. Dvě barevné varianty nesou označení Blue Hour a Golden Hour. 

Picture 5

Navíc k poslední nové technologii přidal George také návrh konceptu na nové chytré a propojené domácnosti pro každého uživatele, co se týká soukromí, zdraví a fitness nebo také udržitelnosti. Vyjádřil také silný závazek HONOR nové koncepce „You Own Your Privacy“ (tedy volně přeloženo, každý z nás má své soukromí).

S tímto konceptem chce HONOR pomáhat každému uživateli jakéhokoli zařízení si lépe spravovat osobní informace díky bezpečným systémům a řešením. HONOR vyvinul operační platformu HTEE (HONOR Trusted Execution Environment) OS, která zabezpečuje nastavení soukromí pro mobilní platby a rozpoznání obličeje na nejvyšší úrovni.

George také připomněl produktovou strategii HONOR „1+8+N“. Tedy vizi HONOR, která směřuje k hlavní koncentraci na mobilní telefony jako stěžejní kategorii, doplněné o další produkty chytré domácnosti, zdraví a fitness, zábavy a další.

Jako součást strategie vytvořil HONOR ve spolupráci s Shanghajskou univerzitou sportovní laboratoř, kde společně pracují na rozvoji fitness technologie.

Reuters Plus: Pozvánka k panelové diskuzi Global CEO Tech Talk

Záznam celé panelové diskuze Global CEO Tech Talk pořádané agenturou Reuters Plus najdete na: https://www.reuters.com/article/sponsored/entering-the-realm-of-sci-fi

Nebo na oficiálním YouTube kanálu HONOR CZ/SK: https://www.youtube.com/watch?v=EOvNuI9lFAs

Reuters Plus: Global CEO Talk

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk