V konzolových World of Warships: Legends začal letní festival

Dva roky na scéně se slaví s pořádnou dávkou nového obsahu

27. července  – Letní festival oslavující druhé narozeniny konzolových WoWS: Legends začal 26. července novou kampaní, spoluprací s manga sérií Arpeggio of Blue Steel – Ars Nova a retrospektivním projektem Bureau, který svou chutí spojuje celou řadu aktivit a přináší zdarma herní vychytávky pro hráče. Navíc lodě Arms Race a VII. úrovně přicházejí do hodnoceného režimu, protože alternativní bitevní lodě USN s označením Kansas opouští early access, aby mohly být opět vyzkoumány.

Jednou z hlavních atrakcí festivalu letních výročí je nová kampaň „Shock and Awe“ zaměřená na německý torpédoborec ZF-6. 100 milníků do 5 týdnů poskytuje cestu k přívalu odměn se samotnou lodí jako třešnička na dortu, kterou lze získat pomocí Admirality Backing. ZF-6 přichází s působivou soupravou AA téměř jako křižník, navíc má torpéda rychlejší než torpéda jejích vrstevníků s nevýhodou mírně sníženého dosahu.

Arpeggio of Blue Steel – Ars Nova – dorazí do obchodu s výběrem položek, z nichž si můžete vybrat jako překvapení na letním festivalu. Tato spolupráce přináší dvě nové bitevní lodě založené na Kongo: Haruna a Kirishima, pět různých velitelů a další, které jsou k dispozici prostřednictvím speciálních beden.

Další festivalová aktivita, speciální projekt Birthday Bureau, sahá až k významným památkám roku II., Mimo jiné k událostem jako Halloween, Nový rok, Černý pátek a představení italských lodí. Hráči budou oceněni odpovídajícími slavnostními bednami v každé fázi projektu.

Oslavy dvouletého výročí jsou tu, takže si vezměte bezplatnou vstupenku na letní festival v herním obchodě a rozhýbejte vlny oceánů.

O hře World of Warships: Legends

Zažijte epickou námořní akci ve World of Warships: Legends, masivní online hře pro více hráčů, kde můžete ovládnout moře v největších válečných lodích historie! Naverbujte legendární velitele z námořní historie, vylepšete svá plavidla a uplatněte svůj nárok na námořní nadvládu s hráči nebo proti hráčům z celého světa v napínavých a pohlcujících bitvách. World of Warships: Legends přináší na námořní konzole vůbec poprvé námořní akci milovanou miliony, spolu s neustále se rozšiřujícím obsahem a funkcemi exkluzivních pro konzolový zážitek.
Web:: https://wowslegends.com/ 

O Wargamingu 

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming, který funguje od roku 1998, se stal jedním z lídrů v herním průmyslu s 5500 zaměstnanci a kancelářemi po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří velmi populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships.Oficiální web: https://wargaming.com