realme představilo MagDart, nejrychlejší magnetické bezdrátové nabíjení na světě

3. srpna 2021 – Šen-čen, Čína – Nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě realme představila oficiálně svůj MagDart, první magnetické bezdrátové dobíjení pro systém Android. Řešení zahrnuje 50W magnetickou bezdrátovou nabíječku, telefon realme Flash, který jako první přístroj s operačním systémem Android podporuje magnetické bezdrátové dobíjení, a také celou řadu doplňků magnetického dobíjení. 

realme tímto krokem naplňuje svůj cíl stát se průkopníkem v oblasti systémů magnetického bezdrátového dobíjení. Právě snaha nabízet mladým uživatelům převratné technologické novinky za dostupné ceny vynesla realme pozici globálně nejrychleji rostoucí značky. A potvrdily to i závěry nejčerstvější studie Strategy Analytics, podle nichž se realme zařadilo ve druhém čtvrtletí letošního roku mezi TOP 5 značek na evropském trhu podle počtu dodaných telefonů do prodejní sítě. Značka zaznamenala v meziročním srovnání růst 1800 %.

realme Flash, první telefon s operačním systémem Android, který podporuje magnetické bezdrátové dobíjení 

realme Flash přichází s kapacitou baterie 4500mAh a podporuje až 50W bezdrátové MagDart dobíjení, díky němuž se kapacita baterie naplní z 0 na 100 % za necelou hodinu. Téměř za stejnou dobu jako to umí rychlá klasická nabíječka realme 50W SuperDart. 

50W nabíječka MagDart, nejrychlejší magnetická bezdrátová nabíječka na světě

Tato nabíječka je vybavená aktivním vzduchovým chladícím systémem, které udržuje teplotu hlavní desky a cívky na nízké úrovni pomocí kompaktního a výkonného ventilátoru, který umí velkou dávkou vzduchu rychle zchladit vnitřek nabíječky. Ta tak může udržovat vyšší dobíjecí výkon po delší dobu.

Obsah obrázku text, elektronika

Popis byl vytvořen automaticky

15W nabíječka MagDart, nejtenčí magnetická bezdrátová nabíječka

15W nabíječka MagDart Charger je s 3,9 mm tenčí o 26,4 % než nabíječka MagSafe od firmy Apple, ale zároveň je rychlejší díky designu oddělené desky a cívky. Toto řešení navíc od sebe odděluje dva zdroje tepla a snižuje tak jeho tvorbu. Díky tomu může nabíječka pracovat s vyšším výkonem po delší dobu a dokáže naplnit kapacitu 4500mAh baterie z nuly na sto procent za 90 minut. To je rychleji, než to umí konkurenční výrobek.

Obsah obrázku text, elektronika

Popis byl vytvořen automaticky

2-in-1 MagDart Power Bank

realme představilo také MagDart Power Bank a zvláštní dobíjecí základnu. Tyto dva doplňky se mohou spojit a vznikne tak vertikální dobíjecí stanice. Telefon se může nabíjet z powerbanky a její energii zároveň ve stejný čas doplňuje základna. Když potřebujete jít, vytáhnete powerbanku a připnete ji k telefonu. Atraktivní je i design powerbanky využívající kombinaci bílé veganské kůže a hliníku.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Další doplňky tvořící systém MagDart

MagDart Beauty Light je blesk navržený speciálně pro portrétní fotografii. Snadno se připojí přes MagDart k telefonu a díky jeho zpětnému nabíjení pak blesk může přisvítit při focení selfies.

Obsah obrázku text, elektronika

Popis byl vytvořen automaticky

Peněženka Magdart pojme až tři standardní kreditní karty a může být lehce proměněna ve stojánek telefonu, který lze využít při sledování videí nebo při video hovorech.

Pouzdro s názvem „realme GT MagDart Charging Case“ umožňuje využívat technologii MagDart i telefonům realme GT. Pouzdro se zapojí přes konektor USB-C a pak už lze telefon dobíjet bezdrátově s nabíječkou MagDart.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

realme vždy přináší mladým uživatelům po celém světě převratné technologické novinky. V červenci 2020 představilo světově nejrychlejší nabíječku 125W SuperDart. Teď technologie MagDart posunuje magnetické bezdrátové nabíjení do nové rychlostní éry.   

Další informace můžete najít na http://www.realme.com.

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare to Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu. realme působí na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů. Za 12 měsíců od vstupu na český trh se vypracoval do TOP 4 nejdodávanějších značek a dle dat výzkumné společnosti Canalys vykázal ohromující meziroční nárůst o 4104 procent.