Neomezená data za bezkonkurenční cenu a televize na 3 měsíce zdarma. Vodafone spouští kampaň Spojení plné výhod

16. srpna 2021 – Neomezená mobilní data lze nyní pořídit za bezkonkurenční cenu 499 korun měsíčně. Vodafone tak zdůrazňuje, že to nejlepší nabízí zákazníkům v kombinaci služeb pevného a mobilního internetu nebo televize. Tu teď zákazníci díky kombinaci služeb získají na 3 měsíce zdarma – hradí pak pouze 70 korun za pronájem set-top boxu. Vodafone letošními výraznými novinkami pokračuje v proměně a další digitalizaci českého trhu. Atraktivní cena pevného připojení přitom zůstává.

Letos na jaře přišel Vodafone s akcí Rychlejší Napořád, kdy bylo možné získat rychlé internetové připojení až 1 Gb/s za polovinu ceny, a to nastálo. Velké změny se od 1. června dotkly i mobilních tarifů, kdy na český trh přišla nejlepší nabídka neomezených dat pro jednotlivce

Vodafone dál drží atraktivní cenu pevného internetu 490 korun za připojení 500 Mb/s – žádná jiná firma v Česku nenabízí tak příznivý poměr ceny a rychlosti pro tak velký počet domácností. Pronájem modemu stojí 70 korun. Novinky nyní díky kampani Spojení plné výhod čekají na ty, kteří si u Vodafonu pořídí více služeb. 

Neomezená data pod pětistovku, s maximální rychlostí pod tisícovku

První novinkou je zvýhodnění pro tarif Neomezený Basic, který samostatně stojí 599 korun měsíčně, což je nejlepší nabídka na trhu pro samostatnou SIM. Při kombinaci s pevným internetem nově vyjde na pouhých 499 korun. Neomezený Basic je startovací tarif pro každého, kdo příliš neřeší rychlost (2 Mb/s), ale chce si internet i neomezené volání a SMS užívat kdykoliv a kdekoliv – například pro chatovaní, sociální sítě, poslech hudby nebo hledání v mapách.

Kdo chce rychlost vyšší, získá také v kombinaci s pevným internetem lepší nabídku: za 699 korun měsíčně tarif Neomezený Super a rychlost 10 Mb/s a za 999 korun Neomezený Premium, který nabízí neomezené volání, SMS, objem dat i neomezenou rychlost stahování. 

„Nabídku pro jednotlivce, který hledá samostatnou službu, jsme letos výrazně zatraktivnili. Ať už jde o neomezená mobilní data nebo o pevný internet. U Vodafonu ale vždy platilo a platí, že to nejlepší získá zákazník kombinací služeb. Kdo si pořídí mobilní tarif, pevný internet a televizi, ušetří tak aktuálně spojením tisíce korun ročně. A například u kombinace neomezených tarifů pro tříčlennou rodinu dosahuje úspora dokonce přes 11 tisíc korun,“ vypočítává Simona Lišková, ředitelka marketingu společnosti Vodafone. 

Pevný internet Vodafone nabízí pro 99 % českých domácností. „Naším dlouhodobým cílem je digitalizovat Česko a přinášet nejkvalitnější a dostupné služby opravdu pro každého. Tím chceme lidem zlepšovat život a přibližovat je k digitální budoucnosti,“ dodává Simona Lišková.

Webová aplikace pro televizi i tisíce filmů ve videotéce

Novinky se týkají také televize. Nově lze Vodafone TV sledovat i prostřednictvím webové aplikace kdykoliv a kdekoliv. V kombinaci s pevným internetem je navíc nyní možné získat Vodafone TV, konkrétně tarif Komfort, na 3 měsíce zdarma (platí se pouze 70 korun za pronájem set-top boxu). A i poté díky spojení služeb cena za televizi trvale spadne téměř na polovinu, tedy u služby Vodafone TV Komfort na 232 korun měsíčně plus 70 korun za pronájem set-top boxu. Kdo by měl zájem o prémiový set-top box, který lze ovládat hlasem, zaplatí 50 korun měsíčně navíc. Divák pak snadno vyhledá konkrétní pořady, filmy nebo třeba oblíbené herce. Stačí prostě říct jméno a box zobrazí všechny filmy, ve kterých herec hraje. 

Dalším benefitem Vodafone TV je nejširší nabídka programů v HD kvalitě na trhu a videotéka s více než 2000 tituly včetně titulů ve 4K. Samozřejmostí je zpětné zhlédnutí vysílání až 7 dní zpátky, komu by to nestačilo, může využít nahrávání s platností 90 dní. Díky Vodafone TV lze získat také snadný přístup k oblíbeným aplikacím, jako je Netflix nebo Amazon Prime Video, a mít vše přehledně na jednom místě. Vodafone TV obsahuje bohatou sportovní nabídku a také aplikaci pro děti KIDS, která představuje bezpečné prostředí pro nejmenší diváky. Na své si tak přijde opravdu každý člen rodiny. 

I stávající zákazníci Vodafonu mohou získat Vodafone TV na 3 měsíce zdarma, pokud si koupí internetové připojení s rychlostí už od 50 Mb/s. 

Nabídka pro firmy

Kombinace pevného internetu s mobilními službami se vyplatí i firemním zákazníkům, kteří také ušetří spojením služeb tisíce korun ročně.

„Přinášíme podnikatelům a menším firmám nejen finanční výhodu, ale také větší flexibilitu práce. Služby najdou pohodlně v jednom vyúčtování a čím více služeb u nás mají, tím více peněz ušetří. U podnikatelů zároveň vnímáme jejich poptávku po kvalitním zabezpečení, proto je součástí firemních tarifů zabezpečení CyberWall. Jde o aplikaci, která chrání telefon i tablet nebo počítač před viry, útoky a nevhodnou Wi-Fi,“ popisuje Pavel Kašpar z oddělení marketingu pro malé a střední podniky.  

Více k firemní nabídce shrnuje web www.vodafone.cz/podnikatele/volani/spojte-sluzby.

O společnosti Vodafone

Vodafone je telekomunikačním lídrem v Evropě a Africe. Naším cílem je „spojovat pro lepší budoucnost“ a naše odborné znalosti a rozsah působení nám dávají jedinečnou příležitost dosáhnout pozitivní změny pro společnost. Naše sítě udržují rodiny, přátele, firmy i vlády ve spojení a hrajeme zásadní roli při udržování chodu ekonomik a kritických odvětví, jako je vzdělávání a zdravotní péče. Vodafone je největším operátorem mobilních a pevných sítí v Evropě, je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT) a naše technologická platforma M-Pesa v Africe umožňuje 50 milionům lidí těžit z přístupu k mobilním platbám a finančním službám. Mobilní a pevné sítě provozujeme v 21 zemích a ve 49 dalších spolupracujeme v oblasti mobilních sítí s partnery. K 30. červnu 2021 jsme měli více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 28 milionů zákazníků s pevným připojením, více než 22 milionů televizních zákazníků a 130 milionů připojených IoT zařízení

V České republice poskytuje Vodafone služby více než 4,5 milionu zákazníků – zhruba 3,9 milionu připadá na mobilní služby, dalších přibližně 700 tisíc na fixní služby, kde Vodafone posílil svou pozici po integraci společnosti UPC Česká republika. Podporujeme diverzitu a inkluzi prostřednictvím našich politik v oblasti mateřské a rodičovské dovolené, celosvětově s pomocí internetového připojení posilujeme postavení žen a obecně zlepšujeme přístup ke vzdělání a digitálním dovednostem. Respektujeme všechny jednotlivce bez ohledu na rasu, etnickou příslušnost, zdravotní postižení, věk, sexuální orientaci, genderovou identitu, kulturu nebo náboženství.Vodafone rovněž dělá významné kroky ke snížení dopadu svého podnikání na planetu. Jde například o nákup 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů po celém světě i o opětovné použití, další prodej nebo recyklaci 100 % našeho nadbytečného síťového vybavení nejpozději od roku 2025. Firma také postupně snižuje emise skleníkových plynů z provozu i z dodavatelského řetězce. Díky těmto krokům chce Vodafone dosáhnout nejpozději v roce 2040 uhlíkové neutrality. Více informací na www.vodafone.cz.