Nová řada amerických chladniček Hisense SKYLINE

Srpen 2021 – Hisense rozšiřuje svoji bohatou nabídku amerických chladniček o řadu SKYLINE. Luxusní ledové krásky o šířce pouhých 70 cm vyrostly na 200 cm, aby nabídly až téměř 500 l úložného prostoru i tolik oblíbený bar ve dvířkách z broušené nerezové oceli. Designově zdařilé a technologicky pokročilé chladničky typu French Door se dvěma dvířky v chladicí části a dvěma mrazicími šuplíky  budou ozdobou jakéhokoliv moderního prostoru. 

Možná, že zrovna vybíráte chladničku, která pojme opravdu hodně potravin, ale na klasickou „ameriku“ se dvěma dvířky nemáte místo. Nebo vám připadá příliš robustní a ne právě praktická. Protože kdykoliv dostanete na něco chuť, otevíráte docela velký prostor, ve kterém se následně musí teplota vrátit na optimální úroveň. I když to jde díky pokročilým technologiím rychle, není to úplně ekonomické. 

Právě tyto nevýhody překonává lednice typu French Door s dvoudveřovou chladničkou v horní části spotřebiče a menším mrazákem nebo dvěma mrazicími šuplíky ve spodní části spotřebiče.  V úrovni očí najdete to, co často potřebujete. A naopak mražené potraviny, po kterých saháte jen občas, jsou umístěné ve spodní části spotřebiče v dobře přístupných zásuvkách. Zajímavou možnost právě v této kategorii představuje nová řada chladniček Hisense SKYLINE.

Šetří místo a mají obří kapacitu

Novinka je jen o málo větší, než klasická kombinovaná 60cm chladnička. „Stačí ji 70 cm na šířku, ale svůj úctyhodný vnitřní objem 485 l získává jen o málo větší hloubkou 70 cm a dvoumetrovou výškou – je tak ideální volbou pro běžné kuchyně, včetně těch v bytech. Působí však mnohem subtilněji. A díky své konstrukci a zavěšení dvířek jde zasunout až na stěnu a umístit i těsně vedle jiných spotřebičů nebo do rohu. Svým luxusním designem oživí jakýkoliv moderní prostor. Výhodou jsou i police přes celou šířku spotřebiče, kam snadno umístíte například tácy nebo velké nádoby. Praktická je i extra velká zásuvka Moister-Fresh Crisper s regulací vlhkosti, určená pro zeleninu a ovoce. Mrazicí zásuvky jsou vybaveny odolnými kovovými pojezdy s hladkým chodem,“ říká Rok Omladič, produktový manažer značky Hisense. 

Velmi praktický je také široký Cool Fresh Box, což je samostatná zásuvka s teplotou kolem 0 ℃. Pohodlně sem umístíte třeba velké čerstvé ryby, maso, uzeniny a další lahůdkové potraviny, které si žádají nízkou teplotu. 

Uchovají potraviny  déle čerstvé

Novinka je vybavená beznámrazovou technologií No Frost, a tak vás rozhodně nečeká neoblíbené odmrazování. „Tato technologie pomáhá udržovat v chladničce i mrazničce ideální teplotu a vlhkost bez mísení pachů. V samotné chladničce s kovovou zadní stěnou pak díky technologii prostorového chlazení Multi AirFlow proudí studený vzduch rovnoměrně z rohu do rohu i přes mikrootvory v poličkách.  To vše pomáhá zachovat stálé optimální klima i po otevření dvířek. Potraviny tak zůstanou déle čerstvé, ať je umístíte na jakoukoliv polici,“ radí Rok Omladič. Po velkém nákupu přijdou vhod funkce rychlého zchlazení a rychlého hlubokého zamrazení. Srdcem spotřebič je tichý a účinný invertorový kompresor s nadstandardní zárukou 10 let, a proto vás chladnička nebude rušit a bude sloužit opravdu dlouho.

Dávkovač chladné vody nyní i v chladničce French Door

Pomyslnou třešničkou na dortu je útlý dávkovač ledově chladné vody, který funguje jako dobře přístupný „bar“ bez nutnosti připojení na vodovod. Spotřebič se ovládá pomocí dotykového digitálního displeje umístěného na dvířkách, abyste měli stále přehled o chodu a nemuseli zbytečně chladničku otevírat. 

Produktový tip – Hisense RF632N4WIE:

Nová luxusní chladnička typu French Door s dvoudveřovou chladničkou v horní části a dvěma mrazicími šuplíky nabízí úctyhodných 485 l úložného prostoru. Beznámrazová technologie No Frost se spolu s prostorovým chlazením Multi AirFlow postará o perfektní kondici potravin. Skvělé jsou extra široké police, velké zásuvky na ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti i velká nulová zásuvka na maso, ryby a lahůdky. Spotřebič s dvířky z broušeného nerezu, integrovaným dávkovačem studené vody a dotykovým displejem bude ozdobou jakékoliv kuchyně. Chladničku jde zasunout i těsně vedle jiného spotřebiče nebo do rohu.  Na tichý a účinný invertorový motor je záruka 10 let. Cena je 19 990 Kč, www.hisense.cz.

Více informací: www.hisense.czglobal.hisense.com/   

O společnosti:

Skupina Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů, které výrazně zasahují do mnoha oborů spotřební elektroniky – konkrétně domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení nebo řešení pro infrastrukturu a zdravotnictví. Je čtvrtým největším výrobcem televizorů na světě. Skupina zaměstnává více než 80 000 pracovníků téměř po celé planetě. Tato společnost působí prostřednictvím 54 zámořských obchodních společností, 16 výzkumných center a 16 výrobních závodů ve více než 130 zemích. 

V roce 2018 se společnost Hisense International stala 100% strategickým vlastníkem světové skupiny Gorenje Group. Tato akvizice dále posílila pozici Hisense na evropských trzích a také přinesla řadu synergií ve vývoji a výrobě, provozní efektivitě a distribuci. 

V České republice je společnost Hisense zastoupena od roku 2015. Postavení si postupně buduje nejen v segmentu  televizorů s uhlopříčkou od 32″ až do 100″, vybavených patentovanou technologii ULED a všemi typy tunerů, ale i chladniček, praček a klimatizací. V dubnu roku 2019 převzala společnost Gorenje spol s.r.o. prodejní a marketingové aktivity značky Hisense v České a Slovenské republice s cílem představit a stabilizovat značku Hisense na těchto trzích. 

Hisense je oficiálním sponzorem největšího fotbalového svátku – EURO 2020. Je také oficiálním partnerem prestižního prvoligového fotbalového klubu Paris Saint-Germain a nově i oficiálním partnerem mistrovství světa ve fotbale, které se uskuteční v Kataru v roce 2022.