Do Tech Data nově nastupuje Pavel Klimuškin. Na starost bude mít rozvoj klíčového byznysu.

Praha, 19. srpna 2021 – Do managementu společnosti Tech Data AS Czech s.r.o. nově nastoupil Pavel Klimuškin, od srpna zastává pozici Value Added Distribution Directora. 

Na starosti bude mít strategické řízení a rozvoj klíčových prodejů strategických výrobců jako Cisco, Dell, IBM, HPE, Lenovo, Microsoft, VMware a dalších. Na pozici střídá Vlastimila Horáka, který ji zastával od roku 2020.

Pavel Klimuškin je v ICT  od roku 1991 a začal svou kariéru v malých českých firmách, kde si všechny pozice vyzkoušel dle Baťovského modelu od úplného začátku. Zkušenosti z oblasti výroby, distribuce i koncového zákazníka získal ve společnostech HPE, Avnet, Český telekom, Eurotel a ČEZ. Ve volném čase se rád věnuje sportu, zejména kanoistice na divoké vodě, skiaplinismu a golfu. Má dvě dospělé děti.

# # #

O společnosti Tech Data

Společnost Tech Data spojuje svět pomocí technologií. Nabízíme nejen komplexní portfolio produktů, služeb a řešení, ale také vysoce specializované dovednosti a odborné znalosti v oblasti technologií nové generace. To našim distribučním partnerům umožňuje uvádět na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a prosperovat. Společnost Tech Data se nachází na 90. příčce žebříčku Fortune 500® a celých 11 let v řadě si od magazínu Fortune vysloužila titul jedné z nejobdivovanějších společností na světě. Chcete se dozvědět více? Pak navštivte naše webové stránky www.techdata.com nebo nás sledujte na sociálních sítích Twitter, LinkedIn, Facebook a Instagram.