Nová série mobilních telefonů HONOR Magic3 se vám jen tak nerozbije, přichází se super odolným displejem a certifikátem IP68

Graphical user interface

Description automatically generated

[23. srpna 2021, Praha] Mobilní telefony máme během dne v ruce víc než jakýkoli jiný přístroj. Odolnost nejen proti poškrábání, ale i proti pádu a úplnému rozbití, a zároveň zachování kvality displeje je čím dál víc důležitější téma, kterého si také víc a víc všímají samotní výrobci mobilních telefonů. Poslední novinka HONOR, série mobilních telefonů HONOR Magic3 přichází s vysoce odolným displejem, odolným nejen proti otiskům a běžnému poškrábání, ale také rezistencí pro prachu a vodě, které zaručuje certifikát IP68.

Prémiový design, skutečný uživatelský zážitek a prémiový výkon

Prvotřídní uživatelský zážitek a prémiový design, to definuje HONOR Magic3 Series s 89° super zakřiveným displejem a ultra tenkými hranami pro opravdový zážitek. 10-bitová obrazovka zobrazuje 1,07 miliard barev, navíc má HONOR Magic3 Series certifikaci HDR 10+. To vše zaručuje, že si užijete opravdu živé barvy nebo jakýkoli detail.

Průlomový mobilní telefon HONOR Magic3 Pro+ s nádherným dokonalým designem,  nano krystalickou ochrannou vrstvou a nano keramickým tělem, dotváří absolutní dokonalost nejen co se týká velmi komfortního držení telefonu, ale posouvá i o úroveň výš odolnost celého telefonu. HONOR Magic3 Series má certifikát IP681 s odolností proti vodě a prachu, včetně ochrany proti prachu při ponoření až do 1,5 m po dobu 30 minut.

A picture containing diagram

Description automatically generated

Když se věda potká se stylem

Super zakřivený nano-krystalický displej a nano-krystalická keramika na zádech. Odolnost a prémiová výbava je doslova v DNA HONOR Magic3 Series. Super zakřivený displej je vyroben zahříváním a ohýbáním vysoce odolné slitiny skla při velmi vysokých teplotách, až 1 600 °C. Výsledkem je mnohem čistější sklo s velmi stabilní strukturou. Nejvyšší verze série HONOR Magic3 Pro+ je tak mnohem odolnější při jakémkoli pádu díky těmto nano-krystalickým materiálům.

Precizně namíchaný mix skleněného pudru, 7 dní sintrování, 54 procedur, to je celkem 23 dní, během níž se vytvoří každý vysoce odolný nano-krystalicko-keramický kus zad nového HONOR Magic3 Pro+. Diamantové řezáky s velmi vysokou přesností pak už jen dokreslí dokonalé linie.

Následuje laserové gravírování s přesností 20 mikronů. Díky opakovanému zátěžovému testování, tak vzniká opravdový mistrovský kousek.

Picture 1

Podívejte se na celý proces výroby a opracování displeje nové HONOR Magic3 Series na videu na oficiálním kanálu YouTube HONOR CZ/SK: https://www.youtube.com/watch?v=DtxnY4UBW7Y

360° zobrazení a víc detailů o celé sérii HONOR Magic3 také na oficiálním webu:

https://www.hihonor.com/global/products/smartphone/honor-magic3-pro-plus/

Super zakřivený displej a nanokrystalická keramika na zádech

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk