Platforma Adform FLOW vítězem kategorie Communication Design v Red Dot Design Award

​​Adform FLOW zvítězil v kategorii Interface a User Experience za vynikající design a inovace

Adform FLOW, jediná globální nezávislá a plně integrovaná reklamní platforma vytvořená pro účely moderního marketingu, získala prestižní ocenění Red Dot Design Award za vynikající komunikační design v kategorii Interface a User Experience. 

V souladu s hlavní zásadou soutěže, kterou je „hledání dobrého designu a kreativity“, ocenila 24 členná mezinárodní porota Adform FLOW za vynikající nápad, formu a výsledky. Mezi hodnocené faktory patřila originalita a kreativita, kvalita designu a inovací, stejně jako  přehlednost a přívětivost. 

Toto nejnovější ocenění svědčí o proklientském přístupu společnosti Adform k technologiím a o jejím poslání zjednodušovat ekosystém reklamních technologií. Vytvořením intuitivní platformy, která uživatele vede jednotlivými fázemi kampaně za pomocí doporučení postavených na umělé inteligenci, poskytuje Adform klientům ucelený přehled o celém cyklu kampaně a pomáhá jim s co nejefektivnější optimalizací.

„Naším trvalým posláním v Adformu je dosáhnout stavu ‚rozšířené inteligence‘, kdy se uživatelská zkušenost stane natolik plynulou, že interakce lidí a strojové automatizace bude působit jako bezproblémová spolupráce levé a pravé ruky. Ačkoli tato cesta ještě zdaleka není u konce, je na místě pochválit různé týmy a oddělení v Adformu za úspěšnou realizaci vize Adform FLOW,“ komentuje Jochen Schlosser, Chief Technology Officer ve společnosti Adform.

„V dnešním světě jsou digitální řešení pro úspěch značek a firem zásadní – zejména za současných podmínek. Pro ocenění Red Dot Award: Brands & Communication Design 2021 naše porota vybrala a ocenila jen ty nejlepší projekty v této oblasti. Společnost Adform jako vítěz prokázala, že uvažuje nekonvenčním způsobem. Umí hbitě reagovat v krizových situacích a využívat jich jako podnětů pro nové přístupy k designu. Zvládli tak důležité výzvy a zároveň cenným způsobem přispěli k rozvoji společnosti,“ popisuje prof. Dr. Peter Zec, zakladatel a CEO Red Dot.

O Red Dot Design Award

Red Dot Design Award je rozdělena do tří disciplín: Red Dot Award: Product Design, Red Dot Award: Brands & Communication Design a Red Dot Award: Design Concept, které umožňují náležitě posoudit velkou rozmanitost produktů a projektů v oblasti designu. S přibližně 20 000 doručenými přihláškami se jedná o jednu z globálně největších soutěží. V roce 1955 se poprvé sešla porota, která hodnotila nejlepší návrhy té doby. V devadesátých letech 20. století rozvinul značku Red Dot její generální ředitel prof. Dr. Peter Zec. Od té doby je prestižní ocenění „Red Dot“ důkazem vynikajícího designu, který je vysoce ceněn na mezinárodní úrovni. Ocenění jsou prezentováni v ročenkách Red Dot, stejně jako v muzeích a na webových stránkách Red Dot. 

Další informace naleznete na adrese www.red-dot.org

O Adformu

Adform je jedinou celosvětově působící, nezávislou a plně integrovanou reklamní platformou stvořenou pro účely moderního marketingu. Unikátní technologie Adform Flow spojuje dokonalou uživatelskou zkušenost s modulární, otevřenou a škálovatelnou architekturou, která umožňuje bezproblémovou správu kampaní po celou dobu jejich životního cyklu. Klientům nabízí vylepšenou kontrolu nad kampaněmi včetně dat, která v jejich průběhu získají. Adform svou technologii vylepšující spolupráci mezi lidmi a stroji rozvíjí již od roku 2002.

Více informací se dozvíte na www.adform.com.