Kaufland v České Lípě slaví 20 let, zákazníkům přichystal řadu dárků

/Praha, 8. září 2021/ Kaufland v České Lípě slaví kulatiny! Poprvé přivítal zákazníky už v roce 2001 a po celou dobu své existence jim nabízí příjemné zázemí pro snadné nakupování pod jednou střechou a v nejvyšším hygienickém standardu. Dvacáté narozeniny prodejna oslaví ve středu 8. září, narozeninová překvapení čekají na zákazníky až do úterý. „Moc si vážíme dlouholeté přízně našich zákazníků a jako poděkování jsme pro ně napříč celým sortimentem připravili mimořádnou akční nabídku,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Pohodlné a rychlé nakupování v českolipském Kauflandu zajišťuje například zóna samoobslužných pokladen v nejmodernějším standardu či technologie K-Scan, tedy samoobslužný nákup s mobilní aplikací nebo prostřednictvím skeneru. „Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, ihned vložit do tašky a poté už jen odbavit u expresních pokladen. Díky této službě nejen ušetří čas, ale budou mít i neustálý přehled o ceně nákupu,“ upozorňuje na výhody aplikace Renata Maierl.

Velkému zájmu se mezi zákazníky prodejny v České Lípě dlouhodobě těší především pulty se sýry, uzeninami a lahůdkami. Oblíbené je i oddělení ovoce a zeleniny nebo sekce s širokým sortimentem čerstvého pečiva, které je z hygienických důvodů trvale zakryto plexisklem. „Zájem o čerstvé výrobky neustále roste a nás moc těší, že našim zákazníkům můžeme nabídnout produkty té nejvyšší kvality,“ vysvětluje tisková mluvčí. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrou škálu produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

V den narozenin obdrží každý zákazník jako poděkování za nákup nad 100 korun čokoládu značky K-Classic. Držitelé věrnostní karty K-Card navíc během celého týdne za nákup nad 500 korun získají slevu 10 % na příští nákup. Pro zaměstnance ranní i odpolední směny bude ve středu připraveno bohaté občerstvení.

O společnosti Kaufland:

Kaufland Česká republika v.o.s. je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na český trh vstoupil v roce 1998 a v současné době zde provozuje 135 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí. Kaufland působí kromě Česka v dalších sedmi zemích světa: v Německu, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a Moldávii. Celkem provozuje více než 1 300 prodejen, masozávody a logistická či distribuční centra. Zaměstnává více než 150 tisíc lidí.