Salesforce ve spolupráci s Czechitas spouští vzdělávací program pro ženy Salesforce Administrator 

CRM systém pomůže těm ženám, které hledají v technologickém prostředí nové kariérní možnosti

Praha – 8. září 2021 – Společnost Salesforce, přední světový dodavatel CRM řešení, navazuje od letošního září spolupráci s domácí neziskovou společností Czechitas, když podporuje společný vzdělávací program  Salesforce Administrator.

Kurzy Salesforce Administrator, které začínají již 8. září a nabídnou celkově 50 hodin výuky, jsou určeny pro všechny ženy, jež zatím nemají s tímto řešením vlastní zkušenosti a mají zájem o pracovní pozice Salesforce Admin ve firmách, které využívají nebo implementují řešení Salesforce a dále o pozice Business process analyst, CRM coordinator/analyst či Junior CRM/Salesforce consultant.

Cílem programu je otevřít ženám zcela nové kariérní možnosti v technologickém prostředí Salesforce,“ vysvětluje hlavní cíl kurzu Michal Mravináč, Regional Sales Manager společnosti Salesforce pro střední a východní Evropu.

Účastnice kurzu díky tomu zjistí, co platforma Saleforce nabízí a jaká je její administrace, správa systému a kampaní a tvorba reportů. Naučí se současně jak automatizovat a ušetřit si práci, jak importovat data z jiných datových zdrojů a jak integrovat aplikace třetích stran. Dozví se zároveň to, k čemu lze využít Community Cloud, Marketing Cloud a Service Cloud.

„Máme radost, že rozšiřujeme naše kurzy o konkrétní znalost produktu Salesforce. Obvykle neučíme na našich dlouhodobých kurzech pouze jeden nástroj, ale v tomto případě jsme udělali výjimku, protože vidíme v této znalosti velký potenciál na trhu práce,“ dodává Jan Schönbauer ze společnosti Czechitas. 

Kurzy Salesforce Administrator budou probíhat online a skončí 15. prosince letošního roku. Další informace o kurzu lze nalézt zde.

O Czechitas:

Nezisková organizace Czechitas vzdělává, inspiruje a motivuje ženy a děti vyzkoušet svět informačních technologií. Pořádá jednorázové workshopy a intenzivní kurzy v oblastech jako je tvorba webu, grafika, datová analýza nebo základy programování. Za celou dobu existence prošlo kurzy Czechitas více než 30 000 účastníků. Czechitas díky svým intenzivním kurzům změnili život stovkám žen, které začaly pracovat v IT. Více informací na www.czechitas.cz

O společnosti Salesforce:

Salesforce, světový lídr v oblasti CRM, umožňuje společnostem spojit se se svými zákazníky zcela novým způsobem. Nezveřejněné služby nebo funkce uvedené v této nebo jiných tiskových zprávách a veřejných prohlášeních nemusí být aktuálně k dispozici a nemusí být nabídnuty včas, popřípadě vůbec. Zákazníci, kteří si zakoupí aplikace Salesforce, se musí o svém nákupu rozhodovat na základě funkcí, které jsou aktuálně k dispozici. Hlavní sídlo společnosti se nachází v San Franciscu, své pobočky má ale také v Evropě a Asii. Na newyorské burze společnost obchoduje pod symbolem „CRM“ (NYSE: CRM). Více informací naleznete na: www.salesforce.com.

Novinky o Salesforce můžete sledovat na našem twitterovém účtu a blogu:

EU Blog: https://www.salesforce.com/eu/blogTwitter (the global account): https://twitter.com/salesforce