vivo je novým generálním mobilním partnerem Sazka eLEAGUE

Profesionální esportová soutěž Sazka eLEAGUE spojuje síly s globálním výrobcem mobilních telefonů vivo, které se od dnešního dne stává generálním a exkluzivním mobilním partnerem česko-slovenské ligy v Counter-Strike: Global Offensive a Dota 2.

„Jsme rádi, že můžeme být součástí Sazka eLEAGUE. Pro vivo to není poprvé co se podílíme na pořádání e-sport turnajů, již v minulosti jsme byli partneři globálních soutěží. Nicméně je skvělé, že můžeme na tuto aktivitu navázat i zde. Česká a slovenská gamingová scéna má silné kořeny a chceme, aby se tato základna i nadále rozšiřovala a zlepšovala, ať už se jedná o profesionální hráče nebo o ty, kteří si rádi zahrají v klidu domova. Proto nás těší, že máme příležitost se stát mobilním partnerem česko-slovenské ligy v Counter-Strike a Dotě,“ uvedla Gabriela Roušarová, Head of Marketing & PR ze společnosti vivo.

„Jsme nesmírně potěšeni, že můžeme budovat a zlepšovat česko-slovenskou ligu Sazka eLEAGUE po boku tak silného partnera, kterým je vivo. Pevně věřím, že toto spojení pomůže českému esportu udělat další krok vpřed a že z něj budou těžit také fanoušci a diváci,“ uvedl Pavel Janega, Head of Esports and Gaming ze společnosti organizátora ligy Czech News Center.

Fanoušci kvalitního esportu mohou už nyní soutěžit o špičkové telefony vivo V21 5G na oficiálním Instagramu @sazkaeleague.cz a zvýšit svoje šance na výhru při sledování sobotních a nedělních streamů Sazka eLEAGUE.

vivo produkuje telefony napříč cenovým spektrem a mezi jejich přednosti se řadí fotoaparát, díky němuž pořídíte dokonalý snímek. Mobilní přístroje zároveň v sobě nesou výborný výkon vhodný mimo jiné i pro gaming. Další z velkých výhod je podpora 5G, kterou najdete také u smartphonů nižších cenových kategorií. Vlajkovou lodí je model X60 Pro 5G vybavený kamerovým systémem, který byl vyvinut ve spolupráci se společností ZEISS.

www.vivo.com/cz/products/x60pro

Kvalitu výrobků vivo může potvrdit hned 400 milionů uživatelů po celém světě. Na čínském trhu smartphony vivo obsadily první místo s tržním podílem 23,5 % a v celosvětovém měřítku patří vivo podle IDC3 mezi top 5 společnosti prodávající chytré telefony s celkovým tržním podílem 10,1 % ve 2. čtvrtletí 2021.

Svou cestu v České republice započalo vivo na začátku roku 2021 a například fotbaloví fanoušci pravidelně registrovali tento brand během fotbalového šampionátu EURO 2020, kde patřil mezi hlavní oficiální partnery. Nicméně vivo není nováčkem v e-sportu, již v roce 2019 byla společnost mobilním partnerem na globálním PUBG MOBILE Club Open SEA League.

Více o mobilních telefonech vivo najdete ZDE 

Sazka eLEAGUE je v plném proudu. Šestnáct týmů bojuje ve hrách Counter-Strike: Global Offensive a Dota 2 o celkový prize pool ve výši více než dvou milionů korun. Play off Sazka eLEAGUE začíná 8. října, celá liga vyvrcholí 22. – 24. října na herním veletrhu For Games.

Označeno tagem